Prijava

Ma, mrzi me. Treba didem na neke slave da se napijem ko picka.

Evo edno pitanje.
Da li bi Šešelj pobedio na izborima ako se vrati.

Победио би! Убедљиво!

СРБИЈА ЧЕКА ШЕШЕЉА!!!

Kako se zove onaj film, Ujka rokne Srpkinjinog muža ili šta već, pa je unajmi kao kurvu ovo ono

Sto ne odbanujete pezosa?

Da bi ti pitao. lolooolo

Ne javljaj se stvore ako ti vec tvoja priroda ne dozvoljava da kazes nesto inteligentno.

Uuuuuuuu sta ti reko...

Ulogovao sam se da postavim jedno pitanje.
Je l' me zajebavate da ste počeli da banujete ljude što stave komentar "-" (slovima:"minus") na odabranu definiciju?!?!?!

Ne zajebavaju se. Mene banovali što sam napisala "jebiga, -". Totalna glupost. Mislim da će takvo ponašanje moderatora oterati polovinu ljudi sa sajta jer sigurno oni neće pisati analize definicije koju su ocenili. Mislim da ako tako nastave da ću i ja da se izlogujem.

Meni kostic napise komentar na poster: "Prepisani plagijat." i obrise ga. Zar nije osnovno pravilo da ako kazes za nesto da je plagijat, postavis link od originala?

Luda kuca bre, sto je najgore od svega gazdu boli kurac za sve to.

Želeo bih devojci da poklonim skvirt za godišnjicu veze.
Može li neko da me uputi kako se to radi?
Na šta da se fokusiram, ako me razumete?

Za početak, fokusiraj se na to da smuvaš neku devojku.

Kurd
Za početak, fokusiraj se na to da smuvaš neku devojku.

Odlično!
Ako ima neko konstruktivniji savet, nek mi šine PVT.

Meni kostic napise komentar na poster: "Prepisani plagijat." i obrise ga. Zar nije osnovno pravilo da ako kazes za nesto da je plagijat, postavis link od originala?

Јесте, ја банујем сваког ко не остави линк. Али то важи само за ауторе, из два разлога. Прво: модератора има двадесетак, а чланова пун курац и немогуће је имати (на првом мјесту) времена и (а на другом) живаца остављати на сваку јебену дефиницију разлог. Друго: Ако ти је модератор написао ''преписани плагијат'' није то урадио из зајебанције 'бем му миша, већ зато што је као и сваки модератор тешка нолајферчина и зна поприлично много дефиниција, тако да тачно зна коју си исплагијао.
С друге стране, сваки леват из више разлога (обест, револт, одмазда и сто других дебилних разлога) може да каже ''плагијат'' и тиме повуче хорду која се по дифолту посере и изминусира одређену дефиницију, што је велики но-но :)
Зато за мајмунчиће који не остављају линк иде бананица, а није крем.

e ima neka tema na forumu, meščini lemaja otvorila, o ženskim orgazmima, pa baci pogled i tamo

Želeo bih devojci da poklonim skvirt za godišnjicu veze.
Može li neko da me uputi kako se to radi?

Сквирт ?То онај покемон ?
http://www.pokemon-info.estranky.cz/img/picture/10/squirtle.jpg

Брате , не знам за тебе , али мени много готивнији Булба Саур.Али најбоље би било да јој поклониш Тогепија
http://images.wikia.com/pokemon/images/f/ff/Togepi.png

Диви , како је цакан , оне то воле..

Meni kostic napise komentar na poster: "Prepisani plagijat." i obrise ga. Zar nije osnovno pravilo da ako kazes za nesto da je plagijat, postavis link od originala?

Ne videh ovo malopre.

Pazi, mogao sam i samo obrisati poster i završiti priču. Ali ako sam ostavio komentar pre brisanja, ostavio sam ga jer tog autora poštujem kao autora i želim da mu skrenem pažnju na nešto.

U ovom slučaju, da poster nije nekvalitetan, da poster nije koznašta, nego da već postoji identičan poster, sa istom fotografijom i komentarom, kako bi autor razumeo zašto je obrisan i ne bi kretao u odmazdu protiv modova zbog obrisanog (verujem dobrog, čim sam ostavio kom) postera, kao što neki znaju i imaju običaj.