Разноразно питање

  1. Nije bubreg Vučice, samo leđa, znam kako je kad bole bubrezi, i mene je mučio kamičak.
    Ovo što reče Liblet najviše odgovara opisu, kao da je mišić neki upaljen. Da sam barem nešto radila, no jok...
    Aj' probaću prvo sa brufenom, za voltaren moram vani.

  2. probaj ovo istezanje, trebalo bi odmah da osetiš olakšanje. samo je bitno da legneš na ravno na bok, i da pomeraš samo kuk napred a da ti je rame unazad, nejbolje ruku stavi iza leđa. ajd probaj pa javi kako je.

  3. Moguće da si napravila neki nagao pokret ili si nezgodno spavala. Ajd odradi to pa javi.

  4. Marš kod lekara! Ako te boli kod bubrega onda je kamen u bubregu i moraš podhitno da ideš kod urologa.

    Није истина! Имаш такозвану Арнолд-Кјаријеву малформацију, ја то знам јер си све симптоме излистала овде на форуму у цела три реда. Мислим, шкк? Можда је продувало ноћас, откривена спавала и тако то.

  5. Urolog će ti reći da ne smeš da piješ gazirano jer gazirano smanjuje gustinu kostiju i sav kalcijum se skladišti u bubregu od kojeg nastaje kamen.

    To je i inače jako pametan savet, ko je video kako na basketu od malo jačeg povetarca puca kost lika koji pije 2+ litara kole dnevno, neće ni imati osobitu želju da je pije.

    Ovo što mešalinu muči bi mogo i išijas da bidne, onda će da pomognu tople obloge, ne mogu da odmognu u svakom slučaju.

  6. Znaš li ti grujo, da mi je jedna mlada apotekarka preporučila kolu protiv kamena u bubregu?! Hej, pa meni je od nje i nastao kamen. Rekoh joj to a ona kaže da je tako čula. Koji krelac!

  7. Mešalino, drž se. I polako radi te vežbice što ti je Libet preporučila.

  8. Мешалина претерала са мешањем лололололол, пробај да ставиш топле облоге, то помаже ако је неко укљештење или тако нешто.

  9. Moj savjet, malo sportske aktivnosti ili čisto šetnja. Mani se kompjutera ;)

  10. Jes, pa da ne može da te banja.

  11. probaj ovo istezanje, trebalo bi odmah da osetiš olakšanje

    Пробала, било боље минут и по а онда се појачало.

    пробај да ставиш топле облоге

    Управо ставила.

    malo sportske aktivnosti ili čisto šetnja

    Хтела сам да идем на пливање касније али се плашим да ми дуг боравак у не-баш-топлој води не погорша стање, али та шетња ми звучи одлично.

    Хвала људи на помоћи, надам се да ће проћи.

  12. Znaš li ti grujo, da mi je jedna mlada apotekarka preporučila kolu protiv kamena u bubregu?! Hej, pa meni je od nje i nastao kamen. Rekoh joj to a ona kaže da je tako čula. Koji krelac!

    Verujem, konzilijum se skupio kad sam došao da pogledaju nešto što mi je iskočilo na leđima, otresoše prašinu sa starostavnih librarija pa zasedoše. Jedni bi da seku samo izraslinu, drugi bi za svaki slučaj čitavu plećku a treći, malobrojni ali najglasniji behu za to da se proveri da možda ja tu nisam izraslina a kvržica da je novootkriven inteligentan oblik života.
    Jebote ko nas leči...

  13. јуче сам завршио са првом сезоном, намерачио сам се да огледам све! :)

  14. Evo jedno pitanje:
    Koliko trenutnu vojnu snagu ima Rusija i njeni saveznici, u poredjenu sa snagom koju je imao SSSR sredinom Hladnog rata?

  15. Multivita i Cedevita je jedan te isti vitaminski prašak jer su oba uvezena iz Hrvatske. U uputstvu za cedevitu piše da može tri čaše dnevno dok za multivitu piše jedna čaša dnevno. Šta koji peršun? Ne razumem.

  16. cedevita za srpsko tržište ima manje strihnina

  17. Jes, to je obrana verzija, stavili su umesto njega arsenikum, sporije radi pa moraš da unosiš veće doze.

    Nego, šta bi ono s Apofisom, šta je to uopšte "bezobrazan plagijat" i kako se razlikuje od običnog plagijata?

  18. plagijat plagijata...

  19. Ἀνταίος
    cedevita za srpsko tržište ima manje strihnina

    Ma daaaj. :) http://sh.wikipedia.org/wiki/Strihnin