Разноразно питање

  1. А и сам си спемов'о, Костићу. Зато, или се самобануј на 8 дана или одбануј ове. Ђе правда?

  2. Imam jedno malcice strucnije pitanje. Ovako:
    Napravio sam nalog na Limundu pre 4-5 godina. Klinac sam bio, i kad sam danas pokusao da napravim (zaboravio sam da sam uopste napravio onaj stari), dobio sam e-mail da moji podaci ne mogu biti verifikovani. Kada sam nazvao korisnicki servis, javila se neka Ljiljana (po mojoj strucnoj proceni, danas joj je prvi dan posla), ne zna ni da prica na slusalicu, a kamoli da mi objasni sta da radim. Zato ja pitam vas: >"Sta da radim?"<

  3. Nazovi opet i jebi im majku.

  4. Posalji mejl, obicno mejlove pregledaju malko razvijeniji oblici inteligencije ili prosto pokusaj sa varijantom pri login-u "zaboravio sam svoje podatke" i tu kucnes mail adresu sa kojom si se registrovao i sledis dalje korake.

  5. Za šta je ovaj podforum?
    http://vukajlija.com/forum/podforumi/23

    VIP Jebanje, mi smrtnici to ne vidimo.

  6. U bem ti. Duh tema. :) Inače naziv teme je "Nešto."

  7. Da, i piše u opisu teme "the cake is a lie".

  8. Неки дан сам вид'о тај подфорум. Била само Каладонт тема, и то закључана.

  9. Da, i piše u opisu teme "the cake is a lie".

    Uh, to me podseti.

    http://www.youtube.com/watch?v=FjR4DN8pzWU

  10. Неки дан сам вид'о тај подфорум. Била само Каладонт тема, и то закључана.

    Moguće da je taj podforum samo za zaključane teme, nešto kao groblje za zaključane. :)

  11. U tom podforumu ćemo otvarati teme za svakog trajno banovanog člana (nešto kao znak sjećanja), temu za jednu moju sisatu komšinicu da okačim slike njene i tema o golmanima koji rokaju dojave (CV kompletan). Sve teme će naravno biti zaključane, taj podforum mora da bude besprekoran.

  12. Било би готивно да ове теме о трајно банованим буду откључане да се расправља о њима. Е да, Ремац, сад је прилика да ти кажем да ти је добар аватар. :Д

  13. Имам проблем, страшно, али СТРАШНО ме боле леђа, са десне стране, код бубрега. Од јутрос хоћу да свиснем, као из ведра неба ме стрефило ми мислим да је све горе и горе. Имате ли неки лек за то? Неку таблетицу да згутам или нешто од алтернативне медицине - вежбе, туширање неко специфично, топле облоге, нешто било шта?
    Помагајте, не видим на очи.

  14. Marš kod lekara! Ako te boli kod bubrega onda je kamen u bubregu i moraš podhitno da ideš kod urologa. Javi šta ti je rekao. Imala sam kamen u bubregu i pila sam nutri mag da ga razbijem, sad hvala Bogu nemam problema. Urolog će ti reći da ne smeš da piješ gazirano jer gazirano smanjuje gustinu kostiju i sav kalcijum se skladišti u bubregu od kojeg nastaje kamen.

  15. ma dva brufena popij. lezi na suprotan bok, rame da bude malo unazad, a kuk pomeraj napred. bukvalno da rastežeš malo taj deo..kako si opisala, to ti je išijadikus upaljen.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.