Разноразно питање

  1. e čuo sam da se pominju neke novine na sajtu. o čemu se tu radi, nisam u toku?

  2. e čuo sam da se pominju neke novine na sajtu

    Биће реклама за Блиц преко целе стране, лололо.

  3. al ti fora enemi hehehe:P
    @Ljuljabi
    a kul, pročitah samo uvodni post, izgleda zanimljivo, ae,slažem se, videćemo.
    ps. baš je fensi

  4. pročitaj i posljednji i dosta ti je, manijače :)

  5. pročito!
    ako mi padne neš inteligentno na pamet, bićeš obavešćena blagovremeno:)

  6. al ti fora enemi hehehe:P

    Знам да је глупо :Р Ал ту је цела драж! :Р

  7. da li prati neko Kontrakviz na TDI radiju? Sve su im fore sa Vukajlije,pa me interesuje da li smeju da ih koriste bas toliko?

  8. Ja sam slusao jedno pola sata i tacno 5 defki odavde su upotrebili (verovali ili ne jedna je bila moja) pa mislim da bi svakako trebali spomenuti vukajliju....time imaju materijal za emisiju a vukajlija odlicnu reklamu....ovako mislim da je pretjerano posto se vuka nigde ne spominje...

  9. Da li je jebeno moguće da je ovaj lik kao i ja iz Šapca, i da se registrovao dan posle mene, alo, jedan dan samo, i da se potpisao slično kao ja??!!1 http://vukajlija.com/recnik/autori/63593

  10. Nisi toga ni svestan, ali ti si njegov dupli.

  11. Kapiram trol, ali ovo je stvarno nenormalna slučajnost. Moram upoznati lika.

  12. Треба ми име једног филма.
    Радња се одвија у логору, заробљеници копају тунел за бегање, доста њих успева да побегне, после их јуре ван логора, неке ватају неке не. Правили су ракију од кромпира, то сам запамтио, јебига знам да нисам баш дао пуно информација... Стари филм...

  13. е јебига, нисам знао да има :) да не смарам на две теме, нек остане овде...

    ПОМОЗТЕ ЉУДИ!

  14. Je l' to onaj film koji traje više od 2 sata? Ono kad su svu zemlju mešali sa zemljom ispred baraka u kojima su boravili, pa kad su na smenu kopali tunel a ulaz od tunela je bio sakriven ispod peći na drva? Je l' na taj film misliš?

  15. Eto, Bruce me preteko. Taman sam htela da stavim link. :)

  16. Imaš nekoliko verzija filma "Gulag", vjerovatno je taj...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.