Разноразно питање

  1. Интелектулци... Ниси мого једноставно да му даш твоју књижицу?

    Не може, пошто мораш да је предаш у поликлиници са све индексом у коме је слика, јбг.

  2. У коју сте ви то болницу били, де траже индексе? А ако немаш индекс или не студираш, нема лекова против грипа за тебе :) Мора да су и оцене проверавали

  3. Брате Мурињо, Студентска Поликлиника... За студенте... Студенти имају индекс! х))
    Мада мени никад нису тражили, само им дам здравствену.

  4. Ne duvam, nikad nisam ni probao. Mada bih voleo da probam sve droge u kontrolisanim uslovima, ZA NAUKU.

  5. У коју сте ви то болницу били, де траже индексе? А ако немаш индекс или не студираш, нема лекова против грипа за тебе :) Мора да су и оцене проверавали

    Па цитат:

    Уместо њега сам ја отишао у Студентску поликлинику

    Кад си студент, аутоматски постајеш категорија осигураника ''студент'', те кад се разболиш, не идеш у дом здравља, него у студентску поликлинику. Тако је по већим градовима, у мањим идеш у дом здравља ваљда, не разумем се превише.

  6. Нисам чито то :)

  7. ok, džimi, ali složismo li se mi već da neodgovornih, ili jednostavno loših, u smislu nedovoljno sposobnih, radnika ima u svakoj profesiji? zato je ta likuša u studentskoj poliklinici, dakle u statusu ljekara opšte prakse koji samo upućuju dalje i rješava manje probleme, a nije neurohirurg.
    ono, nije da i to njeno mjesto nije važno i da ne može da ima posljedica, ali - uglavnom ih neće biti.

    nego, možda je ona i provalila da ti nisi bolestan, nego da glumiš zbog drgara? misliš da ste vi prvi koji su se tako sjetili da obmanjuju? možda je žena čisto iskulirala i povlađivala ti, da bi mogla da ti pomogne, tj. tom tvom drugu?
    naravno, sve ovo bi impliciralo da ti nisi tako dobar glumac, a to nije moguće, pa zato sigurno i nije tačno. :)

  8. Валсинбаре, ај напиши још неку дефиницију, ред би био. Нешто у стилу постова на форуму.

  9. naravno, sve ovo bi impliciralo da ti nisi tako dobar glumac, a to nije moguće, pa zato sigurno i nije tačno. :)

    ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

  10. nego, možda je ona i provalila da ti nisi bolestan, nego da glumiš zbog drgara?

    Е, видиш, то је и мени пало на памет. Ал' у сваком случају, то је знак више да је боли курац, озбиљан лекар би ме испичкарао, јер зна да има правих пацијената који чекају на лекове. :)

    Углавном, одвратни су, бгате. Већина лекара пати од вишка килограма, неки се оглушују о основна правила хигијене, па се шетају у оним болничким кломпама по улици, а онда назад у болницу. Последњи пут кад сам био (систематски преглед пре три године), крв из прста ми је вадила докторка од цирка 120 кила. Мислим, какав си ти то лекар, како пацијенти да имају поверења у тебе, кад се очигледно ни о себи не стараш како треба? После тога сам био у болници само да добровољно дам крв -- е они су фини, тамо ставе најљубазније особље, јер им ти требаш, а не они теби.

  11. Власинарбе ево ја ћу да ти кажем кад нико неће , ти си један тежак смарач и немач појма. Постови су ти трансфер. Смараш. Врати се у Банију.

  12. šerloče, istransferisao si ti za medalju. :)
    EDIT: a sad si i u baniji.

    јер зна да има правих пацијената који чекају на лекове. :)

    da, na primjer taj tvoj drug. :)

    крв из прста ми је вадила докторка од цирка 120 кила

    doktorka koja vadi krv? pa gdje to ima, ljudi moji?

  13. Иначе, Луло, истина је све што Џими каже, додуше, не идем често код доктора, богу фала, није ми књижица овјерена ево сто година, не знам ни ђе је, и волио бих тако да остане, али какви су то касапи и каква је то стока, мало је ђе има.
    Прво су неодговорни - Имају паузе свако мало које трају по 2-3 сата и баш их боли курац што сто људи чека у ходник
    Друго - Нељубазни су до зла бога, само знају да се брецају
    Треће - Немају појма или их боли курац
    Четврто - Глибави су и то што вели Џими, нема хигијене боље но у шталу

    Е сад, ЧАСТИ ИЗУЗЕЦИМА којих је на нашу велику жалост јако мало.

    Гледао сам и добре докторе, али ријетко ђе.

  14. doktorka koja vadi krv? pa gdje to ima, ljudi moji?

    Докторка, сестра, здравствено лице, штагод. Ако си здравствени радник, треба да будеш људима за углед кад је здравље и изглед у питању.

    Замисли, ти си рецимо филолог и мешаш падеже. Не штима.

  15. Валсинбаре, ај напиши још неку дефиницију, ред би био. Нешто у стилу постова на форуму.

    Nemam inspiraciju. A i ne volim kad me drugi ljudi ocenjuju. Onda kao anksiozna tinejdžerka refreshujem definiciju na svakih 5 sekundi: "Da li im se dopalo? Šta misle? Šta su komentarisali?" Veoma stresno. Plus, neke od mojih ranih (i meni dragih) definicija su obrisali moderatori, pa mi se ceo proces zgadio. Kao, na primer, ova (nije dovoljno politički korektna, valjda; sigurno nije obrisana zbog toga što je glupa jer mnogo, mnogo, mnogo gluplje definicije završavaju kao Odabrane):

    "Gej Bog" argument

    Ultimativni argument u raspravi sa hrišćanima. Sasvim sigurno neće nikoga konvertovati u ateizam, ali je zabavno gledati kako se fundamentalistino lice crveni od besa.

    ATEISTA: Da li Bog mora da se pridržava 10 Božijih zapovesti?
    HRIŠĆANIN: Ta pravila su napravljena za ljude.
    A: Znači Bog sme da zgreši?
    H: Nije greh kada Bog to radi. Bog je iznad zakona.
    A: Znači Bog sme da bude homoseksualac?
    H: ŠTA!?
    A: Pa rekao si da je Bog iznad zakona za ljude, i uprkos tome što zabranjuje homoseksualnost, ipak može da se upusti u nju ako poželi.

    MOGUĆI ODGOVOR #1: Hm, verovatno si u pravu...
    KONTRA ARGUMENT: (Nepotreban. Pobedio si.)

    MOGUĆI ODGOVOR #2: Bog nema seksualnost.
    KONTRA ARGUMENT: Ali Bog je napravio nas po svom liku. Hoćeš da kažeš da ima reproduktivne organe, ali ih ne koristi?

    MOGUĆI ODGOVOR #3: Bog nema pol, zato nema ni seksualnost.
    KONTRA ARGUMENT: Biblija ne kaže ništa o Božijoj androginiji. Jasno ga kategorizuje kao muškarca.

    MOGUĆI ODGOVOR #4: JEBI SE!
    KONTRA ARGUMENT: (Pribegni nasilju.)

  16. smare i džimi, ja evo sam iz medEcinske porodice, pa znam i za loše primjere, ali bogami većina je dobra. po ljekarima, fala bogu, nisam mlogo hodala, ali mnogi koje znam jesu. i uglavnom je NAJVEĆI problem to što se čeka mnogo, čak i za preglede koji bi morali brzo ili čak hitno da se odrade.

    evo sad mi govorimo iz perspektive 3 države, jelte, ali jedno nam mora da bude zajedničko: to što imamo, ipak, džaba zdravstvenu zaštitu i zato je uvijek po 100 ljudi u hodniku, bilo gdje, jer svi mogu didu kod doktora. a to je ipak nešto. mislim u našim zemljama ovakim kakve jesu.

    EDIT

    Докторка, сестра, здравствено лице, штагод.

    ma mislila sam ako je doktorka, onda je svašta tu nešto čudno. :) nisam mislila da sestra smije da bude aljkava.

  17. Замисли, ти си рецимо филолог и мешаш падеже. Не штима.

    Или акценте...

    Елем, кад ће беше бити познати резултати пописа становништва, ако већ нису?

  18. Елем, кад ће беше бити познати резултати пописа становништва, ако већ нису?

    2013 званични резултати.

  19. Брате, који ће ми курац џабе заштита кад они неће да раде како треба?

    Мени је тетак умро по ходницима чекајући да се неко од њих накани да га прегледа и да му помогне.
    Тетка трчала за докторима и молила их, а они јој само говорили АЈДЕ ГОСПОЂО ИЗАЂИТЕ ПУСТИТЕ НАС ДА РАДИМО и врати се у канцеларију и пије кафу док човјек умире у ходник, и кад су се после 2 сата наканили, онда су га шетали тамо-вамо, пођите код онога, пођите код овога, и умро је ту ноћ да се господи не би охладила кафа и да не би не дај боже неко пожурио да помогне и уради свој поса.

  20. Зашто се Панинаро трајно самобаново?!?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.