Разноразно питање

  1. Nemam inspiraciju. A i ne volim kad me drugi ljudi ocenjuju. Onda kao anksiozna tinejdžerka refreshujem definiciju na svakih 5 sekundi: "Da li im se dopalo? Šta misle? Šta su komentarisali?" Veoma stresno. Plus, neke od mojih ranih (i meni dragih) definicija su obrisali moderatori, pa mi se ceo proces zgadio. Kao, na primer, ova (nije dovoljno politički korektna, valjda; sigurno nije obrisana zbog toga što je glupa jer mnogo, mnogo, mnogo gluplje definicije završavaju kao Odabrane):

    Ево, вратио сам ти све што има смисла и, ево, извињавам ти се ја зато што ти модератори који су обрисали дефиниције нису читали како треба. Нисам вратио оно ''Вукајлија - Гомила лузера'' и сл.

  2. Medicina, to je hirurgija. Sve ostalo je sudbina.

    Čekam da ovaj moj konačno dobije dovoljno glasova da ode u poslanike da bi došao neko mlad da me leči kad budem krepavao...

  3. Зашто се Панинаро трајно самобаново?!?

    smorio se.

    smare, ne znam šta da ti kažem. hiljadama ljudi dnevno doktori ekšli pomažu, a onda se svi samo uhvate za neki slučaj kad nisu. ne opravdavam, jer ne bi trebalo da postoje takvi slučajevi uopšte. i žao mi što si ti to iskusio u porodici. ali nije tačno da ništa ne rade i da piju kafe non-stop bre. u noćnim smjenama piju rakiju.

  4. 2013 званични резултати.

    Захваљујем.

  5. Не кажем ја, напоменуо сам да нису сви такви, али велики број јесте такав, сјећам се једне прилике кад сам био са сестром код њене другарице, не знам на које је одјељење радила, глибна једна мрзна, и дошло дијете у канцеларију и каже јој СЕСТРИ ЈЕ ИСТОЧИЛА ИНФУЗИЈА ПА АКО МОЖЕТЕ ДА МАКНЕТЕ, она му рекла ЕВО САД ЋУ и он мрчо отишао уз наду да ће она поћ, окле... 3 сата је то тако стојало док се она наканила да оде...

    Помажу наравно, лагао бих кад бих рекао да не помажу, али велики је број ових лоших тако да се врло лако бачи љага на цијело здравство :)

  6. Тетка трчала за докторима и молила их, а они јој само говорили АЈДЕ ГОСПОЂО ИЗАЂИТЕ ПУСТИТЕ НАС ДА РАДИМО и врати се у канцеларију и пије кафу док човјек умире у ходник, и кад су се после 2 сата наканили, онда су га шетали тамо-вамо, пођите код онога, пођите код овога, и умро је ту ноћ да се господи не би охладила кафа и да не би не дај боже неко пожурио да помогне и уради свој поса.

    И после ми неко каже насиље није лек. Па не дај боже мени нешто слично да се деси, и да ја будем у оваквој ситуацији. Не бих им дозволио да напусте установу, док не положе рачуне код мене.

  7. pa dobro, vi ste crnogorci, kod vas mora da bude više zabušavanja :)

  8. smorio se.

    I ja se smorim pa iskuliram, pa se odsmorim pa se vratim. Čemu traženje bana?

  9. Јебига Дејсаро, неки не знају да постоји одјава. Нити су карактери.

  10. И после ми неко каже насиље није лек. Па не дај боже мени нешто слично да се деси, и да ја будем у оваквој ситуацији. Не бих им дозволио да напусте установу, док не положе рачуне код мене.

    Ко, мислиш да би им могао што? :)
    Везе, везице итд, испушио би га на суду нпр, е ако одма' распалиш доцу, бар си себи олакшао :)

    pa dobro, vi ste crnogorci, kod vas mora da bude više zabušavanja :)

    Негативно, та другарица јој је баш била из Србије :Д
    Иронија, јебига :)

  11. Pa ako se neko stvarno smori, onda mu se ni ne loguje na sajt, prosto...

    Nemam ništa protiv planinara, pratim ga od početka, al mi malo nejasan taj fenomen.

  12. Nisu u Vojvodini ništa bolji, ja dovedem ženu na ekspertni ultrazvuk pred kraj trudnoće, a ludača jarkonarandžastog žbuna na glavi me izbaci iz ordinacije uz reči "IZLAZI NAPOLJE! Ovde ima golih žena!" Znam jebote, ja sam je doveo. Zato je ovde što je bila gola sa mnom.

    Jedino pozitivno iskustvo imam sa hitnom hirurškom u SO i Zavodom za transfuziju.

  13. Ае бре, па то ''сморио се'' је био Лулин брзински одјеб. Успут, захвалан сам и на таквом одговору.

  14. Везе, везице итд, испушио би га на суду нпр, е ако одма' распалиш доцу, бар си себи олакшао

    Не би ни стигли до суда, одробијао би га на лицу места. :)

  15. Једино ако није неки доктор нинџа. И зна да се бије. Онда би потражио неку мотку да га разврнем..

  16. Što se tiče lekara dovoljno je reći da sam skoro sreo dva studenta medicine koji idu ulicom i pričaju jedan drugom: Ovaj profa anatomije je totalni kralj. Traži nam samo da znamo srce, pluća, bubrege i šta oćemo iz CNS-a. I to govedo da me leči sutra... C c c

  17. Znam jebote, ja sam je doveo. Zato je ovde što je bila gola sa mnom.

    Хаххахххаахахахахха, модови плоде! Мсм данас, хумором својим, је л'... лололо

  18. Ае бре, па то ''сморио се'' је био Лулин брзински одјеб. Успут, захвалан сам и на таквом одговору.

    brzinski odjeb? to je, brate, odgovor, a ti ako si očekivao krv, suze i znoj, ili seks, drogu, rokenrol i nasilje - jebiga.

    EDIT:

    Znam jebote, ja sam je doveo. Zato je ovde što je bila gola sa mnom.

    to je bre vic, brus ;)

  19. Успут, захвалан сам и на таквом одговору.

  20. nije Lully, to je tužna istina koju si pročitala na jednom od foruma gde sam postovao to iskustvo sa novosadske Betanije od 2010. godine... može biti da sam čak i primer defke ubacio...

    EDIT: Evo, to je ova defka

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.