Разноразно питање

  1. Ja nikad nisam imao negativnih iskustava sa doktorima. Uvijek ljudi bili ljubazni. Jeste da ih u poslednjih 2-3 godine vidim samo kad dajem krv.
    Jednom mi sestra bila bolesna i stari je odveo, a bilo deset minuta do pauze, i rekao mu doktor da je počela pauza, pa je morao stari da interveniše. :D

  2. to je bre vic, brus ;)

    О бре, горе плагијаш од мене! хДД
    Повлачим, нисте смешни, само сте вицкасти. х)

  3. А што је толико битно зашто је неко тражио трајни бан?
    Ако вам је заиста стало до те особе, онда сигурно имате приватни контакт, што даље имплицира да можете да га питате преко Скајпа, Фејса, СМС-а. Ако не, значи да вам није толико стало, стога, што вас заболе да ли је неко тражио трајни и зашто?

    Мене нпр. ем заболе због чега неко је тражио трајни, а дупло ме заболе да се цимам и објашњавам осталим рендом људима зашто је тражио трајни, зато немој да дирате бгата Лулија.

  4. enemi - eno ti gore link do defke...

  5. Bruse, pa ti si ćaća.

  6. Дооброо, добро, ипак сте смешни и плодите вашим хумором. х)
    Мада ми је фора много смешнија овако, него да сам је прво прочитао у дефиницији. х))

  7. Čoveče, ala ti kasniš, meni mlađa ćera (ta iz defke) ima godinu dana :))

  8. Ma slabo ja čitam :D

  9. Neko je pitao za popis stanovnistva. 2013e izlaze zvanicni mada ja vec sad imam nezvanicne ali oni ce 99% biti isti kao ti sto ce izaci sledece godine. Tako da ako neko zeli da zna za neki grad, okrug ili celu drzavu, od broja, vere, rasta, pada stanovnistva, i svih tih stvari vezane za popis, neka me iscima na pm da mu dostavim detaljno.

  10. Шта се шиљите вас двоје, прво Лули сад и Џимикс? Мени делује као сасвим нормално питање. Нисам никад видео да аутор са толиким бројем дефиниција и боравком на сајту тражи трајни (не кажем да их није било, нов сам). Још једном понављам

    захвалан сам и на таквом одговору.

    па се и извињавам ако сам вас својим питањем унервозио.

  11. Подршка за Тургија! Палићемо улице! Крадете гласове! Банујете чланове који се баве суперпродукцијом! У спрези сте са влаСти! ПАДА КАМАРИЛА!

  12. nije Lully, to je tužna istina koju si pročitala na jednom od foruma gde sam postovao to iskustvo sa novosadske Betanije od 2010. godine... može biti da sam čak i primer defke ubacio...

    ne čitam ja druge forume osim ovog :)

    Шта се шиљите вас двоје, прво Лули сад и Џимикс? Мени делује као сасвим нормално питање. Нисам никад видео да аутор са толиким бројем дефиниција и боравком на сајту тражи трајни (не кажем да их није било, нов сам).

    ko se "šilji"? pa jesi li ti prvi napisao da sam te ja brzinski odjebala? ne znam otkud tebi pravo da ti procjenjuješ tačnost mojih riječi i iskrenost mojih namjera.
    a to, ako nisi vidio - ko ti je kriv što ne znaš za loksija, evo samo jedan primjer.
    a paninaro je i inače sklon traženju trajnog bana s vremena na vrijeme. a zašto? jer se SMORI.

    EDIT:
    i još govoriš da sam se unervozila? daj pročitaj malo svoje postove prije nego što ih pošalješ, mkej?

  13. To je već drugi crnogorac sa samobanovanjem trajnim. Samo sad ne mogu da se sjetim nika onog prvog a znam da sam ga znao. Bilo je nešto kratko, 5-6 slova. Jebemti mozak.

  14. Ja sutra treba didem kod ljekara jer me ubi ova rana od operacije i izgleda da se odlomio komad igle kad sam primala infuziju (gornji dio šake). Do skora nije bilo vidljivo, a sad mogu rukom duhvatim, šta god da je to, a boli u tri lijepe. Promjenila se porodična doktorica, te došla nova. Ovoj staroj sam morala da izdeklamiujem simptome, postavim dijagnozu i prepišem recept, dokažem joj da mora da zaokruži neku jebenu šifru da ne bih plaćala participaciju jer sam oslobođena, da jebem sestrama sve po spisku ako ne dođem tačno u 15:00 (nema veze što onda čekam 2 sata) itd. Sad me živo interesuje šta će da bude sa ovom novom i koliko ću se sutra tamo jebeno zadržati. Sad sam se iznervirala. I boli me ruka. PU!

    @Luli
    Gdje ti rade starci?

  15. Selenijume, pa šta ti je bilo, jes ostala živa?
    EDIT:
    Luli je malo nervozna.

  16. Gdje ti rade starci?

    stara na neurologiji, a stari far far away. al on je zubar. :)

  17. Selenijume, pa šta ti je bilo, jes ostala živa?

    Јок, пише из чистилишта. :Р
    Није јој бре ништа, види је, сва витална... Мада не знам ни шта јој је било, мада је евидентно жива!! лололо

  18. Enemi, ti baš znaš da čitaš između redova.

  19. Selenijume, pa šta ti je bilo, jes ostala živa?

    Ma saobraćajka, pa mi krpili pluća nego meni ide na živce ovaj kurac što imam u šaci, jebo ga ćaćin ćaća.

    stara na neurologiji

    Opaaaaaaaaa..Trebala bih kad uradim eeg kod neurologa, eto meni štele da ne visim u čekaonici zilion godina :D

  20. Каквих редова? Нема ништа између редова, лупиш ентер и онда буде празно... Пих, ништа ви не гледате!

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.