Разноразно питање

  1. Opaaaaaaaaa..Trebala bih kad uradim eeg kod neurologa, eto meni štele da ne visim u čekaonici zilion godina :D

    no problemo, sve to staramajka sređuje :)

  2. Će ti se javim kad se natjeram odraditi eeg :)

  3. Šta sve čovjek može da donira, pored krvi i koštane srži, a da nisu organi? Može li još nešto?

  4. Dub

    Бајо, твоје име кад видим на форуму, помислим да је неко постовао у ДубСтеп теми.

  5. Luli, pa nisam na to mislio. Al vidim tebi odma to na pameti.
    Ma ne znam ja ni šta je dubstep, buksno. Jednom sam ušao na tu temu i krenuo od reda da slušam pjesme i to meni sve isto, folder strano.

  6. možeš i pola jetre - tebi se regeneriše...

  7. A koji je proces sa doniranjem koštane srži? Ima li medicinara ovde?

  8. Можеш да завешташ органе ако си већ у том фазону.

  9. Ma ti si već otišao na drugi fazon. Ja samo pitam za ovo. To što ti pričaš, enemi, to je nešto drugo. Neka fala, ima tema za to negdje na forumu.

  10. Ја само да те подсетим. х)

  11. E nate ša vam ja mogu reć? Kad je narod normalan onda su i doktori normalni. Na moje oči, čekam ispred stomatoloških vrata u bolnici, naklatila se baba na vrata, 5 puta je otvorila vrata da pita neku stvar koja nema veze za zubima i glavom, nego gdje nešto da uzme. Gledao sam bakutu od kako je ušla na ona prva vrata, samo je došla do tih vrata od stomatologije (prva vrata u hodniku) i samo ušla, bez kucanja, nit je pogledala šta gore piše nit išta. I prvi put fino joj kažu "Sačekajte gospođo, vidite da imamo pacijenta" a tamo na stolici sjedi neki čovjek, ja nisam znao da se mogu usta onoliko otvoriti i staviti 100 đakonija unutra. Baba nemade mira ni čitav minut nego opet za bravu i unutra, ovi opet babi da sačeka 10-15 minuta dok završe pa će vidjet. I baba tako još 3 puta. A zamislite sad prizor da bakuta stoji na vratima, bukvalno, naslonjena na štok i čeka zubarku. Otvaraju se vrata i zubarka samo što ne udari u bakutu. I pita je ova šta joj treba a baka "gdje ja da uzemem ovaj papir što su mi dali (lupam sad, al uglavnom nema veze sa zubarstvom) ovi doktori za pluća?" Et. Samo jedna nek mi dođe takva ja bi bio sat vremena nervozan. Dnevno takvih u bolnici bude bar po jedno u sat vremena. Ja nisam imao problema nikad sa doktorima, uvijek fino samnom, jer znam red i gdje šta treba i ne idem od vrata do vrata da pitam nebuloze nit sam sebi postavljam dijagnoze.
    Uglavnom, kakav je narod prema njima takvi su i oni prema narodu, neko je isti, neko je gori, neko je bolji.

  12. Eto što je Remac moderator. Pametan čoek.
    Bar ti ovu temu nisu zaključali nakon 2km komentara.

  13. Mog zubara spičio infarkt, juče su ga tek skinuli sa aparata.

  14. Moli Boga da mu se svi prsti otkrave, da može da ti harla po ustima kao nekad :D

  15. meni je lako, izvadim protezu pa nek harla po stolu dok ja pijem pivu sa stomatološkom sestrom...

  16. Kad prije, Bruse, brate mili?
    Ti nemaš frke kad je tuča u kafani. Zube u džep i udri.

  17. jebiga, shit happens, polomio krunice pa bilo jeftinije staviti parcijalnu - devedesete su bile vrlo čudan period...

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.