Разноразно питање

  1. U redu je pravilnik, razumijem ja to i poštujem (kad moram), al meni ovo opet izgleda kao da neki moderator ili moderatori imaju nešto protiv ovakvog vida učestvovanja na sajtu. Svako radi ono šta voli, neko pravi usrane, kapetan Očigledni postere i spemuje sa definicijama, neko se šupka, a neko se zabavlja. Nije sramota uzet koji slobodan dan od moderisanja.

    Mnogo puta je ovo rečeno, al nije zgoreg da se opet pomene - ovo je sajt za zabavu, za druženje imamo Fejsbuk a za činjenice Vikipediju, tako da ako i ima problema onda ste taj problem vi sami, svi oni koji smetnu s uma da je ovo sajt za zabavu (po n-ti put).Mislim na sve, i autore i moderatore.

    EDIT: Ne mogu da vjerujem da čovek, tvorac rečenice; "Himzo, iako Polovina, čitav car!" može da ima poguban i loš uticaj na sajt.

  2. Meša nije problem u kizi, niti njegovom spemu, dobar je on meni, sve to stoji, ali je problem u tome što će onda krenuti ljudi sa slabim osjećajem za humor da pišu kojekakve postove, pokušavajući da se ugledaju na njega, da budu tako zanimljivi. I sad ako ti ne banuješ kizu a banuješ ostale koji se upinju da ga dostignu, eto frke na sajtu, kako on može a ja ne mogu, kako ovo kako ono. Kada bi oni imali makar približno istu količinu humora ko kizo onda ne bi bio problem, bila bi odlična zajebancija. Ali opet kažem dosta njih hoće da budu kao on a nisu zanimljivi i onda se to pretvara u sranje na svakoj temi na kojoj budu.

  3. A mora li trajni ban?

  4. Pa ne mora, ništa to nije sigurno, naznačeno da se povede malo više pažnje i to je to. Ako bude dugo vremena bez prekršaja, neće se odma poletiti na trajni ako nešto zasere.

  5. Sto niste banovali Panetla10 onda? Stvarno je bezveze taj razlog "Nije Sloba kriv, mi smo govna". On je jedan od retkih zanimljivih ljudi ovde. Zasto ne banujete Valsadrada90? Eno otvori covek temu, 90% nje je tezak spem, a tema bolesno glupa, da mi izaziva refleksno povracanje. Zasto ne sibnete neki razlog "Podstice na spem", pa i njega banujete. Uopste, banujte sve ljude koji su originalni na sajtu, ako to ne ucinite imacete najezdu originalaca u pokusaju, a to nikako ne valja. Je l da da moderatorski razmisljam, moze znacka?

  6. Jesi li ti siguran da si dobro razumio moj post?

  7. Sto niste banovali Panetla10 onda? Stvarno je bezveze taj razlog "Nije Sloba kriv, mi smo govna". On je jedan od retkih zanimljivih ljudi ovde. Zasto ne banujete Valsadrada90? Eno otvori covek temu, 90% nje je tezak spem, a tema bolesno glupa, da mi izaziva refleksno povracanje.

    Pre dve godine bi ta tema bila interesantna za diskusiju, ali tada je veći deo autora imao makar 16 godina. Pantela nije spemovao svuda, čovek je pisao definicije. Definiciju možeš da obrišeš ili ne i to je to. A što se tiče Valsinarba i njegove teme, veliku većinu tih autora bilo kakva "ozbiljna" tema (nebitno da li je trol ili ne) vuče na spem. Jedino ne spemuju teme kao što su Pujo Šotka i ostale, to jest, već spemerske teme.

    I naravno, podrška za Kizu. Jedan od kvalitetnih autora, spemera, forumdžija i ostalog. Što se haosa koji je Remac spomenuo tiče, mora da se zna granica. A sve mi se čini da je Kizo ima, a i duhovit je. Jebiga, tako je.

  8. Ja sam ti odgovorio na post. Pročitaj.

  9. Tvoj post nema veze sa onim o čemu sam ja pričao, u tome je problem, okrećeš se negdje za 180% od onog što sam ja napisao.

  10. Ja nemam pojma da li treba da nacrtam da ne treba da banujete sve te ljude (Pantelu, Varbanasa i Kizu), vec one koji pokusaju da budu takvi. To sto oni rade nije spem, vec duhovitost. To sam ja rekao, ako sam tebe pogresno protumacio, mozda je bilo jedno pivo previse danas.

  11. Varbanasa
    Valsadrada90

    OLOLOLO

  12. Jesi li pročitao šta sam napisao da se desi ako ne banuješ kizu? Svako ko bude banovan na osnosu spema (a kizo ne) napraviće frku zašto je on banovan a kizo nije, i svaki će to reći i onda kreće gungula po forumu, četu, svugdje, kako smo mi vaki naki puštamo ove a ne damo drugima i ode sve u kurac. Trenutno je kizo jedini banovan od tih što si spomenuo, a nema nijedne sličnosti između njih. Kizo ide od teme do teme i gdje vidi fino mjesto tu rokne neki blentav post i ide dalje. Valsinarb otvori temu da se može raspravljat, napiše post od 1231231231231 rečenica i hoće da raspravlja, da piše, da sere, nebitno. Pantela je napisao 5 definicija, 10 komentara i par postova na forumu i to je to.

  13. ma đe ću se nervirat, nisam na to spao da se nerviram po forumu, nego samo pokušavam da što bolje objasnim zašto se nešto uradi. :)

  14. Ал' не знам.. Много сте бановали човека. :Ѕ Је л' то због оних коментара на дефиницији о Карлеуши?

  15. ima već 4 bana za istu stvar, ovo je peti ban u nizu opet za istu stvar.

  16. Šta znači Wipe Free Space na Ccleaner, šta tačno ta opcija radi?

  17. Znači da će da ti uništi HDD, i grafičku, i matičnu. To je u suštini dugme za samouništenje.

  18. Wipe: Free Space Only, тако ваљда пише. Пичи слободно ту опцију, нешто као дефрагментација, тако ми објаснили, чисти комп од глупости и свега што га успорава, не брише ти никакве податке, осим кукија на нету и излогује те са свих сајтова.
    Имаш да бираш колико детаљно да чисти, 1 пасс је најмање, и брзо се заврши (мени то брзо траје и до 40 минута) и 35 пасс (најбоље, али најспорије).

  19. Ovaj program je odličan što se tiče održavanja kompa:

    Advanced SystemCare 5

    Evo full verzije:
    http://kat.ph/advanced-systemcare-pro-5-0-0-150-final-incl-serial-thumperdc-t5980685.html

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.