Разноразно питање

  1. Wipe: Free Space Only, тако ваљда пише. Пичи слободно ту опцију, нешто као дефрагментација, тако ми објаснили, чисти комп од глупости и свега што га успорава, не брише ти никакве податке, осим кукија на нету и излогује те са свих сајтова.

    Јок. Има он ону главну опцију за чишћење кукија, темп фајлова и тако тих глупости, а вајп ти је другачија работа. Кад обришеш неки фајл на десни клик делете, тај фајл и даље постоји на хард-диску и може се повратити све док се хард не напуни до краја, па крене да новим фајловима оверврајтује оне старе. Е, вајп ти обрисане фајлове у потпуности погребе с диска да не могу ЦИА и БИА да ти нађу преписку са нарко картелом од пре две године.

  2. Е, ондак што се мене тиче, још боље. лололол

  3. Koja je fora s onim San Andreas multiplejerom na Fejsbuk? Da klikaš dok ti miš ne crkne jer igrica neće da se učita (barem mene).

  4. Evo ja sam maksuz otišao da to probam. Učitalo, pokrenuo, igraš mišem, skupljaš dolare, rakete, pucaš, ubiju te, ideš log out. Kurčevina.

  5. A ja htedoh da probam, dobro je što nisam, lolo. :)

  6. Костићу, замисли следећу ситуацију. Дођеш на сајт, а све и једној особи која ти је некад стала на жуљ си успео да нађеш разлог за бан. Сви удаљени. И шта сад ти као модератор да радиш? Је л' би осетио да ти је живот изгубио смисао?

    Da ponovim stivenovo pitanje od pre par strana i pitam gde je stiven vređao moderatora.Kad kaizen planira da razmoduje stefilokoku.

  7. E da oću da mi na pitanje odgovori isključivo stefilokoka ne prihvatam komunikaciju sa kolegama modovima da izigravaju drvenog advokata kao i obično
    E da i jel na neko pitanje mod treba da da ovakav odgovor il barem malo normalniji

    1. Кога је убио Мелкијадес кад је добио 100 дана?

    Samog sebe.

    2. Зашто је Кизо банован? Његов спем има више смисла него добар део озбиљних постова чланова овог форума.


    Његов спем

    спем

  8. Kostić trenutno nije ovde, ostavite poruku nakon zvučnog signala.

  9. Од када може три постера дневно? Не сећам се да је била нека помпа око тога. А ни персил.

  10. Како заводнички поглед, Елек, оборио си ме са ногу, О-бо-ри-о!
    Не знам мајке ми, нисам приметио до сад...

  11. E da oću da mi na pitanje odgovori isključivo stefilokoka ne prihvatam komunikaciju sa kolegama modovima da izigravaju drvenog advokata kao i obično
    E da i jel na neko pitanje mod treba da da ovakav odgovor il barem malo normalniji

    ja sam banovao melkijadesa..to je na neodredjeno dok se ne vidimo.

  12. El zna neko gde u Beogradu mogu da nabavim duvan za lulu, i kolko košta?

  13. El zna neko gde u Beogradu mogu da nabavim duvan za lulu, i kolko košta?

    Pa ja viđam DRUM u skoro svim trafikama.

    EDIT: Evo sad mi reče koleginica da to što sam ja mislila da je za lulu - nije i da njen muž ne može nigde da nađe, tako da izgleda nema u Beogradu...

  14. Хујо брате , који ће ти то курац ?

  15. Baš Lula nema para za gotove cigare? :(

  16. Овери зла штек. Чини ми се да има тамо.

  17. Jel postoji neki nacin da se uklone podocnjaci? Ne oni od nespavanja, nego oni "prirodni"
    http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2010/06/23/5857264/podocnjaci-tex-2.jpg

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.