Разноразно питање

  1. Napiše lepo čovek propis da policija ne mora da čuva pedere i onda ga u Skupštini predloži i usvoji. Ergo: napisao definiciju pa je sam sebi odabrao :)

    Hahahah, nisam gledao sa te strane.

  2. S te strane malo ko gleda, ako me razumeš :)

  3. Samo 17 ljudi, da budem tacan.

  4. Мере неко да ми да линк дефке, чини ми се да је била и одабрана, онај фазон "ја можда јесам пијан, али ја њу волим", тражим неуспешно од јуче, а треба ми да линкујем док још имам времена за поправљање дефке.

  5. razumije li se neko u kupovanje sirovina, tipa nafta, zlato, kafa itd. na berzi.

  6. najbitnije je da kupiš jeftino, a prodaš skuplje - to je osnovni princip berzanskog poslovanja

    nemam pojma, lupetam malo :)

  7. to znam, ma oko odem tamo i pitam kod njih istinu mi nece reci :)

  8. neće ti oni reći ništa, kod njih samo možeš otići i reći "evo vam moje pare, vratite mi malo više akobogda"...

  9. upravo tako, kontao sada kupiti naftu, pa prodati kada napadnu iran sljedece godine.

  10. Nafta je strateška sirovina, ako je sad kupiš mogli bi da ti je nacionalizuju Dačić i Dinkić :)

  11. sada kada to spomenu kontam da bih trebao bataliti ovu rabotu :D

  12. Поновићу питање, и правићу се да нисте били ту раније, па нисте видели:

    Постоји ли увид у најомиљеније дефиниције на сајту?

    и друго:

    Где је она тема "Музичке представе у вашем граду", не могу да је нађем, јебојеотац?

  13. Koji si Šerlok , Vidro.

  14. Indeed, my dear Watson.

  15. Не, видро, није та. То су фестивали. Ја сам тражио ону за концерте. Ако је има, било би кул да неко пошаље линк.

  16. Nije ni to, secam se ja teme. Nisam mogo da nadjem.

  17. Lazem, nisam ni trazio, mrzelo me.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.