Prijava

Jeste to, nema šta drugo da bude, jedino ako je Aleksandar zamislio nešto što ne postoji :)

то, ципелићу, љубим те у курцов! фала!

aleksandarkg

то, ципелићу, љубим те у курцов! фала!

За тебе погинут ако треба :)

el se meni čini il je većina artikala poskupelo?
mislim jebote, pljuge mi sad 140 kinti, bomba jelena 240!? još ako mi vinjau poskupeo, pa ja ću lepo duzmem konopče i da koljem po mahali, stvarno.
Jedino gorivo za mene ne može da poskupi, jer uvek sipam za jednu crvenu.

http://vukajlija.com/sexy-tv-upozorenje-za-roditelje/126196

Пошто се ретко кад исплати предлагати на теми, ај да покушам да овако, пошто волите да частите људе насловном за рођендане, принове, састављање шаљивих песмица и блесавих цртежа. Пошто је човеку данас рођендан, предлажем да почастите сајт овим његовим текстом.

Zato što je Tibor dupli nalog za trolovanje.

Ок, али тема није никог вређала нити кршила било које правило. Па шта и ако је дупли, није забрањено имати дупли, све док не кршиш основна правила коришћења сајта. Исправи ме ако грешим.

Gledam sad ovih 10 odabranih i od njih deset ima 1 pravi sleng i 2 sleng wannabe-a. Zasto ne odabirate sleng decki. Sta su radili Abraxus i Motika sve ove godine.

nisam je ja zatvorio, samo ti navodim moguć razlog - uz ogradu da postoji mogućnost da grešim...

Ок, хвала. Ај нек одговори овај куј ги закљу'чо...

izgleda će opet po hiljaditi put da krene priča kako je ovo rečnik slenga blabalblablalblablalblablalblablalba truć a najbolje je to što se žale upravo oni koji ni sami ne pišu sleng.

Ne kazem nista o tome, i trebaju da se biraju razlicite vrste definicija ali sleng je bas diskriminisan.

EDIT : Je l' si me procitao ti nekad, imam preko 75% slenga.

Тема није вређала никога, слепи је управу. Нити је спемовао. Ако би се закључале све теме које су отварали спемери онда би пола тема било под катанцем.
Иначе чији дупли ? :)

E Mančester, welcome to the new age.

http://vukajlija.com/forum/teme/31623-mole-se-autori-da-pripaze-na-svoje-ponasanje-na-forumu#post_1518057

Ovde vam je link do mesta gde se može pročitati kako se otvaraju teme. Nije valjda toliko zanimljiva tema na kojoj se objavljuju dnevni rezultati mađarske fudbalske lige? Ja mislio vi ozbiljno pitate...

Sleng diskiminisan?
Ne lupaj!

Nemojte samo počinjati tu priču o slengu, neslengu, poluslengu, gengu...

Nisam te čitao al sam naslutio da nemaš samo sleng.