Prijava

Да ли женама сметају сисе док перу судове?

Да ли женама сметају сисе док перу судове?

Mojoj su smetale. Nije uvek mogla da vidi posuđe i često su joj ista ispadala iz ruku. Ja se proderem: "ŠTA RA'Š TO?!", a ona nervozno odgovori, "Iskliznulo mi". -"To je zato što misliš na kurac dok pereš sudove, pa se zamisliš, kurvo." -"Jebiga."

I onda se kresnemo kod sudopere. I onda razbije još par tanjira.

Нажуља сиса сису док трљају суђе, зна да буде зајебано, барем тако каже ова комшијина, зато измислише машину за прање суђа..

Mojoj su smetale. Nije uvek mogla da vidi posuđe i često su joj ista ispadala iz ruku. Ja se proderem: "ŠTA RA'Š TO?!", a ona nervozno odgovori, "Iskliznulo mi". -"To je zato što misliš na kurac dok pereš sudove, pa se zamisliš, kurvo." -"Jebiga."

I onda se kresnemo kod sudopere. I onda razbije još par tanjira.

Haha, mogu misliti šta tek bude dok vadi veš iz mašine :))

Onda menja pločice u kupatilu lolo

Хвала на одговорима.

Haha, mogu misliti šta tek bude dok vadi veš iz mašine :))

Znaš kako, veš mašina je u kupatilu, pa bude klizavo kad ga vadi napolje. Mislim veš. Al' ako ne platiš na mostu, platićeš na ćupriji. Zato se omandarimo dok prostire, sa sve opojnim mirisom omekšivača i mokrih prostirki, dok komšije od prekoputa gledaju. Jebiga, edukujemo naciju.

SR, imaš još neko zanimljivo pitanje? :)

Ahaha, kakve li radosti u kućnim poslovima.. :)))))

Ahaha, kakve li radosti u kućnim poslovima.. :)))))

Uvek rado pomažem ženi oko kućnih poslova. Ne razumem zašto to drugim muževima teško pada.

Jel moze neko da mi odgovori zasto svi , pa cak i oni sami na reklami govore JAFA KEKS, kad lepo pise JAFFA CAKES,odnosno jafa kejks?

Ma, jašta - sve da olakšaš svojoj dragoj! :)

Vidiš li ti to, Gogo? :)) Ja nisam znala da ima tako preduzimljivih muškaraca :))

"Diži ti orman Ljeposava, a ja ću te kuražit' !"
Što bi reko Radosav iz "Đekne" :))

Ma, jašta - sve da olakšaš svojoj dragoj! :)

Pomaže i ona meni, nije da nije. Topi mi salo na stomaku i dnevno skine soma i po kalorija. A ponekad 'oće i u guzu.

Ako, ako Vagilni, samo tako. Di je žena zadovolj(e)na, tu se peva, tu je rados' ! Drugojačije ne valja.

Goga je u pravu, kao i uvek ;)

Gde sam ja, tu je žena zadovoljna. Oduvek bilo i biće.

E, dobro je-da ne kvarimo ondaK :)
FMN, fala :)*