Prijava

A vas dve se nešto popunjujete? Mislim, ležite jedna drugoj, onako po stavovima?

Naravno, Vagilni, mi smo samo prosečne ženske predivne osobe, koje se razumeju jer smo krotke naravi, volimo ljude i mrzimo svađe :)))

I obe smo plavuše, to je jako bitan podatak :))

Pa vi ste onda divno društvo za neki piknik u prirodi, a ja volim prirodu. Nadam se i vi?

Jel moze neko da mi odgovori zasto svi , pa cak i oni sami na reklami govore JAFA KEKS, kad lepo pise JAFFA CAKES,odnosno jafa kejks?

Zato što mi govorimo ekavicom. U Crnoj Gori i Bohsni govore kejks. I Hrvackoj. I tim kurcima.

Gazimudo
Jel moze neko da mi odgovori zasto svi , pa cak i oni sami na reklami govore JAFA KEKS, kad lepo pise JAFFA CAKES,odnosno jafa kejks?

Zato što mi govorimo ekavicom. U Crnoj Gori i Bohsni govore kejks.

ahahahahahahhahahahhahaa

Kosmooo :D

Pa vi ste onda divno društvo

Jesmo, prijatelju, a upravo se pridružila i Kosmo-treća lepotica :))

de si gogo, dušo...

E žene kad ste tu, da vas pitam. Kako ste?

E, stvarno, što ne kažu Jafa kolačići?

I Kurde, ako je weasel, ne'a šta drugo bit' sem lasica, jebeš je. :D

More i wicked weasel da bidne.

Jesmo, prijatelju, a upravo se pridružila i Kosmo-treća lepotica :))

O, pa odlično. Hoćete me upoznati sa damom?

Elek, odlično, kako si ti? :)

Možda im je ovo 'cake' mistranslation, odnosno u startu prevedeno kao keks, kod nas je sve keks, nemam pojma...

e elek, kako si ti?
ko je ovaj vagilni, nečiji dupli?

Kosmo, draga moja, ovo je mr. Vagilni, srdačan autor, novija generacija. Vagilni, ovo je Kosmopolita, naša divna vukajlijašica i vrstan autor :))
Elektro, druže naš-kanda smo odlično. Kako si Vi večeras ?

Pitam zato sto sam danas glumio vlasulsdaj90 pa sam pitao imaju li Jaffa kejks pa me kasirka sa 2 razreda i 3 zuba pogledala nako ispod oka i pocela da mi se smeje u facu. Citaj kozo na kurac te nepismeni nabijem!

Govori srpski da te cijeli svijet razumije, ej! Kakvi kejks, pičke materine :)

novija generacija? pa piše li štogod, vredi li da odem da pogledam?