Prijava

Vagilni, ovo je Kosmopolita, naša divna vukajlijašica i vrstan autor :))

Kosmopolitanko, ne mogu vam opisati koliko mi je zadovoljstvo što sam vas upoznao. Zaista odišete elegancijom i šarmom. Jeste li za čašu vranca ruskog? Ostalo se popilo, jebiga.

živeli, elek...i nemoj dok voziš.

Mala Vidra
Govori srpski da te cijeli svijet razumije, ej! Kakvi kejks, pičke materine :)

Ma danas mi bilo dosadno dok sam fizikalisao,pa reko da probam kako je to biti vlasinabredrb90 na par minuta. Mogu vam reci, nikad njemu nije dosadno.
Tih par minuta u prodavnici dalo mi je jedno dobre 2 cuke razmisljanja posle, prodje radni dan ko snoska sa maloletnicom.

Gazimudo, pa, šta dalje kad ovdašnje žene kupuju Avon, a ne Ejvon kozmetiku ili Oriflame...
Kad kažu ljudi u prodavnici "Daj mi jedan "Marlboro" STO'ES ..ja popizdim! Sto im ....(piskavi zvuci koji prikrivaju nepristojne reči).

E, a simpatično je što svi kažu AVON, a ovamo OriflEJm. Hm..

Gazimudo, valjda kad kupuješ jafu, kažeš samo to, znaju svi šta je jafa, ne treba ti ni keks ni kejks, al' dobro, moraš ti malo da filozofiraš... :)

živeli, elek...i nemoj dok voziš.

Kasno, već sam overio. Očekujem čestitku od sudije.

Pitam zato sto sam danas glumio vlasulsdaj90 pa sam pitao imaju li Jaffa kejks pa me kasirka sa 2 razreda i 3 zuba pogledala nako ispod oka i pocela da mi se smeje u facu. Citaj kozo na kurac te nepismeni nabijem!

Rođače, da se ne lažemo, tako bih te i ja pogledao i smej'o bih ti se u facu da si mi to tražio. :D A jebiga, odomaćilo se tako i iskreno, meni to mnogo bolje i lepše zvuči, iako je nepravilno. Vidro, misliš srBski? Te srPski fore što je izmislio Tito kad je kren'o komunizam prodavaj negde drugde. Ali drugde. :D

OriflEJm.

Kladio se sa kevom pre cirka godinu dana da se kaže Oriflejm. Njen pik je bio Oriflajm. Tako joj je rekla prodavačica. Najlakše zarađenih 500 kinti ikad.

Kad kažu ljudi u prodavnici "Daj mi jedan "Marlboro" STO'ES

A tek kad naruče jedan "visijon", "vikeroj" ili, boženedaj, "galulož".

Aj da kažemo onda MANČMILOUUU umesto MAČMELO, jes?

Meni je ostalo u glavi jedino ono iz radnje pored moje kuće u Vranju:

"Daj mi i jedan Hederšou..."
(head & shoulders)

Misliš, hederšoder?

Kad god neko pomene "Jafu", ja se setim kako je Del Boj Bojsija prozvao -jafa :))))

"galulož".

dobro dok nije "Gologuz" i "Gitane" :)

Oriflajm

Kaže se tako, ali u Australiji :)

"Do you come to die?" pita Smrt Australijanca
"No, i came yesterday"! (sa onim njinim akcentom)

Konobare, može jedan Džeger?

Jel ima nekih milfara na sajtu?

A kako izgovarate Palmolive? ;)

Taj fazon Gogo. :) Još da moja keva zna razliku u akcentima i vrstama izgovora engleskog jezika... :)

Jedna je dva posta iznad tebe lolo