HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Цео савез се распада , ова лига је једино што се за сад колико толико игра.Нема попуштања , правила су била јасна.Ниси стигао да се пријавиш - не можеш ни да играш.Пријавио си се , не играш , губиш утакмице.Дуб ће се вратити у недељу , понедељак.Тако да евентуално неће одигртати 1. и 2. коло , за осталих 16 је ту.Исто важи и за Ремеа и Јабучила , нису се снашли , јебига , наћи ће се следећи пут , знам да ово читаш Јабучило.Сремског и Николу је пријавио Џанки , не знам одакле му та идеја , није вас ни питао.Никола је рекао да неће да игра , Сремски , шта да ти кажем , изгубићеш све текме службеним јер НЕМА ЗАМЕНЕ ИГРАЧА!
    Ово је коначно и сви ви који би сада да играте са нама , а гле чуда има вас баш много у последње време , мораћете да сачекате следећу лигу.За репрезентацију знате условем не морам да пишем.Пасс нећете да добијете док не прође одређено време , играјте у јавним собама вукајлије са пасвордом "вука" , сви ви који хоћете а не знате репрезентативни пасс.
    На ову тему више нећу да пишем , овим је све речено.

  2. Ruzno i detinjasto ...

  3. Ако је неко од наших ушао да тролује и да нас посвађа онда стварно немам речи.

  4. СМарко је избачен из репрезентације.Сада је на ширем списку.

  5. Od kako ste mene išćerali nešto mi se mnogo svađate.... :D

  6. Reprezentacija ?
    Koja reprezentacija ?
    Ona cija sam ja 2 clana sam skenjao..
    pih..

    http://img810.imageshack.us/img810/7110/88026637.png

  7. Чисто да знате да је ово обична бондова намештаљка

  8. Kao što sam i ja hteo da namestim ali sam ispušio jer su Šoker i Srbin izašli i nisam uhvatio skrinšot...

  9. Играте ли још?Ја би мало ако може ........... ако немате собу креираћу....само ако че неко да игра..

  10. Jeste i 2 na 1 i sve , al za pola minuta 10 golova i jos ti hostujes pa mozes i da namestas , a igras i u reprezentaciji , mislim nije zdravo ...
    http://img820.imageshack.us/img820/5544/93120593.png

  11. Izbacite Puraševića, on je trol!

  12. Moje mišljenje je da ovo postaje previše zatvoreno ako samo članovi reprezentacije imaju pass onda će trolovi upadati u javnu sobu i neće moći normalno da se igra sa ostalima zaključak neko opasno zajebava i treba da provalimo ko a ne da uvodimo ovakve mere

  13. Moje mišljenje je da ovo postaje previše zatvoreno ako samo članovi reprezentacije imaju pass onda će trolovi upadati u javnu sobu i neće moći normalno da se igra sa ostalima zaključak neko opasno zajebava i treba da provalimo ko a ne da uvodimo ovakve mere

    Već radimo na tome :)

  14. ša je ovo, jel može neka bleja igranje ili "trenirate"? :)

  15. Surovi poslaću ti šifru preko privatne poruke, za'ebani smo mi :)

  16. Do sad smo igrali Surovi, Laki, Dule i ja :)

  17. Senko ,secam se toga, mada ja nisam igrao :D

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.