HBSV - ХексБол Савез Вукајлије

  1. Dub je tu sutra, tada možemo da odigramo sve zaostale utakmice, ne izlazimo iz lige i ne dozvoljavamo da neki članovi koji su se juče registrovali upadnu u ligu. Ipak je ovo Vukajlija, svi smo aktivni i članovi i znamo jedni druge. Kad može neko naš da upadne i onako troluje, kako da dozvolimo nekome ko ni ne zna šta je Vukajlija da uskoči u savez. Kada skupe 100 poena nek se jave. Ali sada oni mogu da kažu: A kako Jorgandžija, pa to je neki sanšajnov ortak koji se registrovao na sajtu samo da bi igrao hax, nema nijedan poen, kako ste njega pustili? Po meni ni ovo nije ok, jer su aktivni autori i dobri haxbaleri hugočavez i janpi ostali bez para, a neko igra ligu bez ijednog poena. Sad može da dođe i Stefan sa bureka koji je ovde duže od nekih koji igraju ligu i od nekih koji traže da uskoče umesto tima LAG, i da traži da on igra. Znači ljudi, može da igra samo dobar, pouzdan, aktivan autor.

  2. Već radimo na tome :)

    4 agenta zajebana :D

  3. Kalimero, vec sam rekao da nemam nameru da igram za vasu reprezentaciju.

  4. Ocemo li da igramo ?

  5. kalimero kalimerovic
    Znači ljudi, može da igra samo dobar, pouzdan, aktivan autor.

    reče kalimero kalimerović, dobar, pouzdan i aktivan autor sa čitavih nedelju dana staža na sajtu, 0 definicija i 0 poena. ne ide to tako. ako si banovan, ostani banovan, ako već želiš da budeš "dobar, pouzdan i aktivan".

    mojne jedeš sopstvena govna, s'oproštenjem...

  6. reče kalimero kalimerović, dobar, pouzdan i aktivan autor sa čitavih nedelju dana staža na sajtu, 0 definicija i 0 poena. ne ide to tako. ako si banovan, ostani banovan, ako već želiš da budeš "dobar, pouzdan i aktivan".

    mojne jedeš sopstvena govna, s'oproštenjem...

    Surovi, razumi, hax je život, ostalo su sitnice ;)

  7. Igra li se đe?

    Dajte pass, ne kenjajte.

  8. Ево је и порука за трола ....

    Продане душе нас неће сломити из сваког пораза излазимо још јачи - само за ХБСВ срце нам куца - за пичкетине нам курац пуца!

  9. XelA: I čim sam to napisao
    XelA: Ušao je StefanKostić
    XelA: Nije bio
    ZeZ: ma stefan nije trol
    XelA: Pa neko glumi Stefana
    ZeZ: igrao sma s njim i u drugim sobama
    ZeZ: svuda piše da voli novac
    L@ki: хаха
    XelA: Ali
    ZeZ: čak mu se i braća pojavljuju
    ZeZ: dragan i milan
    XelA: Stefan koji je dolazio sinoć
    L@ki: хаха
    XelA: Zezatore
    XelA: TROLČINO!
    XelA: PU!
    ZeZ: e pa ko zna ko je dolazio sinoć
    XelA: MRŠ
    ZeZ: jedi govnaaaa
    XelA: ZNAO SAM DA SI TI JEBENI TROL! PU
    XelA: BEŽI
    ZeZ: jebo te trol!
    XelA: NE PRIČAM SA TOBOM
    XelA: ZEZATROLE
    ZeZ: majmune
    ZeZ: puši kurac
    XelA: Ne obraćaj mi se
    XelA: PU!
    ZeZ: ne seri
    ZeZ: možda si ti trol
    ZeZ: ko zna dal si ti yela

    Zezatrol!

  10. Bonde što pobeže?

  11. Ovo sa međusobnim optuživanjem oko trolovanja je prevršilo svaku meru. Više ni ne igramo hax nego se međusobno optužujemo. Znači kako uđeš u sobu krenu da te smaraju: "Jesi ti stvarno taj i taj? Šta si radio sinoć? Šta si jeo jutros? Koje su mi boje oči? Koliko sam visok? Koja mi je najpopularnija defka? Na koga se ložiš sa sajta? Zašto mi smrdi iz usta? Kad mi je ćale došao sa ratišta? Da li imam proliv?", onda krenu smaranja ko je trol i međusobna optuživanja i onda nastane stvarno trolovanje i spemovanje od strane svih prisutnih u sobi koje traje satima bukvalno, znači strašno! Trolujete više od jebenog trola, majkumu! Čet treba izbaciti iz Haxa skroz, niko više ne igra, nego samo blebeću ko neke baba Simane.

  12. Јуче је цео дан прошао у стилу: ''Он је трол ! -Ма де он, не може бити он. -Онда си ти трол ! Не ! Чек, како ја да знам да ја нисам трол ? '' И усрали смо цео дан што се тиче игре. Мислим да треба да се направи нова шифра за активне играче ... И само ће је они добијати, а не да се дели свакоме. Ја ову шифру никоме нисам дао, али никоме, и кад ме је неко питао за њу упутио сам га на људе из репрезентације.
    Глупо је да се прави само шифра за реп., јер реално 2-3 буде репрезентативца редовна, а остали се ређе појављују. Па ће бити глупо да блејите сами у соби, сем ако вам се свиђа тако ...
    И требало би да се прави списак коме се дала шифра јбг.Можда не би била лоша идеја да свако од нас користи посебан ник тамо у соби, различит од оног са вуке, јер онда ако неко користи наша имена са сајта, одмах знамо да није неко од нас...

    И не знам што сте дигли толику фрку.. Мадафака полудео...
    Редовно треба да мењамо шифру и то се ради на сваком другом сајту. Нисте ваљда мислили да ће шифра остати вечно безбедна.

    Слажем се да свако ко жели шифру треба да се докаже, али није лако ући у репрезентацију. Колико њих је ушло системом редовне квалификације ?

    И какав распад завеза ? Због једног трола који је чак можда био један од нас ?
    Кам он бре....

    И тако то на ту тему...

  13. Ovo sa međusobnim optuživanjem oko trolovanja je prevršilo svaku meru. Više ni ne igramo hax nego se međusobno optužujemo. Znači kako uđeš u sobu krenu da te smaraju: "Jesi ti stvarno taj i taj? Šta si radio sinoć? Šta si jeo jutros? Koje su mi boje oči? Koliko sam visok? Koja mi je najpopularnija defka? Na koga se ložiš sa sajta? Zašto mi smrdi iz usta? Kad mi je ćale došao sa ratišta? Da li imam proliv?", onda krenu smaranja ko je trol i međusobna optuživanja i onda nastane stvarno trolovanje i spemovanje od strane svih prisutnih u sobi koje traje satima bukvalno, znači strašno! Trolujete više od jebenog trola, majkumu! Čet treba izbaciti iz Haxa skroz, niko više ne igra, nego samo blebeću ko neke baba Simane.

    Potpis

  14. kakav bre trol? ja sam samo jednom prisustvovao trolovanju kad se u sobi pojavilo 6 dzankija i onda nasto haos, ali tad je jos bila stara sifra.
    slazem se da treba smisliti drugu sifru i podjeliti je aktivnim clanovima i napraviti jebeni spisak ko ima tu sifru.

  15. Srbine , jel si tu ?

    PS. Srbin i ja imamo ideju , L@ki , private ako bi zeleo da je cujes .

    EDIT: Odbanovan sam :)

  16. Ајде реци , сад ионако могу да се зајебавам са овим , демолиран сам тотално финансијски ...у пичку лепу материну ........ААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!

  17. Dal da odgovoris ? :D

  18. Управо сам.

  19. еееееееееее

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.