Pitanje autor - odgovor moderator

  1. interna ili ne, meni osobno je defka genijalna i s obzirom kakvih nebuloza sve ima i ostaju na stranici, najmanje što zaslužuje ova defka je da se mi interni divimo!
    toliko od mene laika.

  2. Dobro, primedbe su usvojene, dosta sa spemom.

  3. Je l' više ne postoji mogućnost da se doda video snimak povezan sa definicijom? Ranije je bilo koliko se sećam.

  4. OK. Fala. Ja izginuh tražeći.

  5. Po nekom nepisanom pravilu, ovo je jedna od onih standardnih tema, pa predlažem da je stavite gore među one "nepokretne" u podforumu Zezanje.
    http://vukajlija.com/forum/teme/20859

    Znam da nije pitanje, al' ovo ono :)

    EDIT: Živ bio.

  6. Ставио на врх.

  7. Је л' Каизен разматрао враћање оне опције да сваки аутор може да види колико је дао минусева и плусева?

  8. Jel ima kaizen uvid u naše pvt-ove?

  9. Molio bih moderatore da ne brišu ovu definiciju bez obzira na skor...
    http://vukajlija.com/voker-teksaski-rendzer/294130
    Iskrena molba, nemojte sad da je recnete baš što sam je stavio ovde...

  10. Наравно. Па како би ти иначе провалио у банковни налог и украо сву уштеђевину?

  11. L0L, pošto već ne brišemo, 'de nam reci bar zbog čega?

  12. Pa jebiga Čak Noris je Čak Noris ali je bio nešto pre nego što su počeli da ga veličaju u nebesa da gradi kuće u kojima je rođen i tako... On je tad jebo kevu po PINK-u a ne ovi sad na dvoru ne umeju ni da se pobiju kako valja :)

  13. A onda mod postaje onaj kome najviše ukrade. Kao da mu se oduži, jel' da?

  14. Наравно. Па како би ти иначе провалио у банковни налог и украо сву уштеђевину?

    Није ми јасно чему овакав одговор на нормално питање...

  15. Фејз, не схватам зашто имаш потребу да свуда гураш нос?

    Питање да је нормално, дао би му нормалан одговор, али ово је смешно.

  16. Чекај ти мислиш да човек који је АДМИНИСТРАТОР целог сајта не може да погледа у било чији ПВТ?

    Насмејао си ме сад Пеки од срца!

  17. ajde sad ću ja da napišem definiciju i smislim neku pričicu pa ću da zamolim da ne brišete...

  18. Ко је хаковао Могшин налог кад је била читава еуфорија са Могшом?

  19. Чекај ти мислиш да човек који је АДМИНИСТРАТОР целог сајта не може да погледа у било чији ПВТ?

    Не, ја уопште не улазим у то да ли он то може или не, него ми је чудно да неко од вас мисли да неко од модова то зна. Одакле ја знам да ли Каизен може да чита ваше пвт-ове, и да ли стварно мислите да и да може, да би то некоме рекао?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.