Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Imam ja jedno pitanje: Šta da ja radim sad s ovim strahom u duši što imam poslije banovanja? To je bilo novo iskustvo za mene, a posljedice su da sad ne smijem nista pisati po forumu. Ovo je vama možda smiješno, ali ja sam potrešen i zbunjen. Ovo naravno nije protest, samo mi treba neko da me pomazi po glavi. Hvala.

    I još me zanima ako kaizen ovo vidi: radi li se išta na onom telefonskom plaćanju ktitora?

  2. http://vukajlija.com/karma/295094

    Ja sam ti obrisao ovu definiciju jer sam je smatrao nekvalitetnom i bez previše smisla. Po skoru koji je imala u trenutku brisanja vidiš da su tako smatrali i ostali.

    Nisam ti odgovorio jer verujem da su i tebi razlozi brisanja jasni.

  3. Има ли право аутор да тражи да му се обришу све дефиниције? Или пошто припадају сајту ипак не може?

  4. Zašto je smanjen broj defki u gornjem desnom uglu? Jel to nešto privremeno ili šta?

  5. Ja nemam nikakvih reklama, možda zbog ovog AdBlock čuda sve živo sam blokirao. Fala Bleki.

  6. Zašto Frenki i Čevu nisu terminisani?

  7. Ja već reko da smo spemovali nešto. :)

    Pa u neku ruku Čevu jeste, a meni je ovaj avatar poslala jedna članica što je mnogo simpatišem i morao sam da budem unterminated ili kako se to kaže. :p

  8. E zahvaljujem na odgovoru. Nije neka ljutnja, samo me interesovalo, a iskreno nisam znao razlog, inace ne bih pitao.... Iako mislim da je prebrzo izbrisana, nema veze... Trebalo je i meni vremena da vidim da je ovo malo "interni" krug ljudi, definicija i humora... Hvala ;)

  9. Бришете сленг а разноразна срања вам пливају по насловним странама.
    Немате ви појма!

    Pitanje?

  10. novi sam član na vukajliji, napisao sam definiciju i nakon 2 minuta je izbrisana, kako mogu da kontaktiram moderatora da provjerim razlog?

    http://vukajlija.com/sah/296364#comment_912463

  11. Пример је из вица, то је вероватно разлог брисања.

  12. Ако немате питање, или имате неозбиљно питање, нема потребе да постујете овде.

    Вирус, 48 сати.

  13. Glup sam, kako se linkuje neka definicija, a da staviš ti reč koju oćeš da je zameni? Hiperlinkovanje, valjda se tako zove. Hiljadu puta sam video u prolazu, i dalje ne znam. Ako može neko :)

  14. Glup sam, kako se linkuje neka definicija, a da staviš ti reč koju oćeš da je zameni? Hiperlinkovanje, valjda se tako zove. Hiljadu puta sam video u prolazu, i dalje ne znam. Ako može neko :)

    Ставиш прво "[", па оно што хоћеш да ти пише у хиперлинку, па онда ставиш усправну црту, коју ја сад не смем, па ставиш линк где хоћеш да те води то на шта кликнеш, па ову заграду, само затворену

    Ово ти је усправна црта - |

    Надам се да си разумео. :)

  15. Saću probam. Živ bio.

  16. Da li može definicija koja sadrži riječ "sisa" da završi na naslovnoj? Ili se ide toliko daleko da je i to zabranjeno?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.