Pitanje autor - odgovor moderator

  1. U subotu je moja defka "večiti golman" prošla glasanje za nove defke na naslovnoj. Ne lezi vraže, ipak nije stavljena, a nije ni pomenuta u zbrajanju glasova. Ako neko ima vremena, neka mi odgovori. Ako nema, nije krava stala na nogu...

  2. Ај видећемо да то неко преброји.

  3. Danke, Peki...

  4. Pitanje : Da li je ovo šovinističko-nacionalistički sajt?

    Predpostavljam da je odgovor ne.

    judi kače slike Crvene zvezde, Partizana, Žute kuće , pozivaju na vadjenje bubrega Tačiju i ostalima i takvi posteri se ne brišu.... Zašto se onda briše poster sa grbom Dinama?

  5. U subotu je moja defka "večiti golman" prošla glasanje za nove defke na naslovnoj. Ne lezi vraže, ipak nije stavljena, a nije ni pomenuta u zbrajanju glasova. Ako neko ima vremena, neka mi odgovori. Ako nema, nije krava stala na nogu...

    Ај видећемо да то неко преброји.

    јесте превид, не знам ко је бројао гласове тај дан, али је грешка ненамерно направљена. Дефиниција има +4, веома је велика вероватноћа да се један плус или минус сасвим случајно провуче неопажено.

  6. Verujem da je nenamerno. Brojao je Gamby (tako je bar trebalo). Zato sam mu ja poslao privatnu poruku da proveri, a on je na moju molbu odgovorio sa "ma važi". Zašto - pojma nemam. Hvala, Reme.

  7. Zašto ne mogu da vidim skor ove defke iako je moja?
    http://vukajlija.com/top-tv-shop/296497

  8. Jako teško pitanje brate, moram priznati da ne znam odgovor. :)

  9. Ajde probaj da daš + da vidim da li će da mi izbaci :D
    Mada ozbiljno, ne vidim.
    Ako ti kao mod vidiš saopšti mi, podneću.

  10. Industrial, ja te ocenih, bilo je 25:1

  11. U, pa dobar skor, a ako si mi ti dala taj minus UF!!!
    PS hvala na informaciji :D

  12. Evo sad ti je 27:1, nafilovalo se. Bag neki jebiga, boli te tuki bar imaš unikat definiciju. :)

  13. Ali ja neću da imam unikat defku, hoću da joj vidim skor :(
    U svakom slučaju hvala na informacijama, odoh da spavam, valjda će se odbagovati sama kad prespava.
    Laku vam noć :-]

  14. Htedoh da vas pitam nešto, ako npr. napišemo nekom u komentaru "Ti si carica" a na reč carica linkujemo defku kurva, jel to vređanje?

  15. Htedoh da vas pitam nešto, ako npr. napišemo nekom u komentaru "Ti si carica" a na reč carica linkujemo defku kurva, jel to vređanje?

    Da.

  16. Pošto su sad moderatori preimenovani u terminatore, da li oni zadržavaju sva prava na "Terminator" avatare ili i obični smrtnici mogu da ih nose?

  17. Suštinski mogu, ali cenim da nije pametno. :)

  18. pošto sam nov na vukajliji zamolio bih nekog da mi pokaže kako se naglašava nečiji komentar na koji ja posle mogu da prokomentarišem, nadovežem ( tuđ komentar u zatamnjenom pravougaoniku ) unapred hvala.

  19. citat tekst tatic

    Samo citat i tatic velikim slovima napisi i to je to

  20. "CITAT" Hvala "TACIT"

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.