Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Ne TACIT nego TATIC, ispravka. I bez navodnika.

  2. "CITAT" Tekst koji hoćeš da bude zatamljen "TACIT"

    Frenki, nemoj da zbunjuješ mlade snage. Dakle, citat i tatic(velikim slovima) a između se kopira željeni tekst. Ne dirajte Tacita, nije ništa skrivio! Kako se novi autori ne sete da pogledaju "Sve vezano za Vukajliju"? Tamo ima dosta korisnih sitnica.

  3. Postoji li nekakav način da se provali da li je određena definicija linkovana negdje na forumu? Naravno, pretraživanje celog foruma, temu po temu, ne dolazi u obzir. Nešto brže i...pa samo brže?

  4. BojanBojanBojan tvrdi da mu je istekao ban, ali još nije odbanovan, ukoliko bi to neko mogao da proveri i sredi bilo bi lepo.

  5. još nije odbanovan

    To sam i ja hteo sad da napisem.

  6. Postoji li nekakav način da se provali da li je određena definicija linkovana negdje na forumu? Naravno, pretraživanje celog foruma, temu po temu, ne dolazi u obzir. Nešto brže i...pa samo brže?

    Претражи дефиницију кроз Гугл, исфилтрирај резултате са Вукајлије. Ако има неуобичајно име, брзо ћеш је пронаћи.

    БојанББ одбанован.

  7. Hvala što ste nam vratili našeg malog Bobu. :)

  8. Zanima me zašto ova http://vukajlija.com/muska-cast-cojstvo-i-junastvo definicija ne može u odabrane iako je predložena bar tri puta u poslednjih mjesec dana i nema ništa što podliježe cenzuri?

    HVALA

  9. Ko kaže da ne može? Samo nije stigla na red...

  10. Мене занима шта значи онај знак који подсећа на Нике, или штиклирање нечега који се налази поред гласова дефиниције?

  11. Kad je štikla plava znači da je definicija "odabrana", odnosno da je na naslovnoj strani.

  12. Ako je plavo, definicija je odabrana.

  13. Питање за терминаторе: шта би са аватаром Абраксуса, избрисан намерно због нечега или га систем одјебао због честих посета сајту?

  14. Избрисали се неки стари аватари кад је Каизен избацивао гифове.

  15. Ti gifovi bejahu promašaj.

  16. Јел може овај постер међ одабране, одличан је! http://vukajlija.com/zabava/posteri/73618

  17. Брате, има тема за то. :)

  18. знам ал би ме тамо искулирали, контам овде је брже :)

  19. Ђес Фејс.

    Него, је л' та тема уопште служи нечему?

    Ок, ја сам данас кењао и одма' су убацили постер што сам предложио али опет, обично се игнорише. Па онај Фејсов предлог у првом посту је испоштован тек пре неки дан. И то је вероватно неко овако налетео на постер. Јбг. Стоје вам тамо неки од пре 3 дана. Могли би бити мало ажурнији, ипак има много више добрих постера на сајту.

  20. Ђес Самх...

    Е да онај МОТИКИН.. краљевски, ал бар је нашао место... Бар постера може једно шурнаест дневно то сви ионако гледају, неће буде затрпавања.. Хм?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.