Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Može jedino trajni, nije ovo vrtić.

  2. То је превара! Кладио си се да можеш издржиш а не да нећеш преминути :) Не може!

  3. Ne može.
    To više ne praktikujemo. Ako nisi karakter da izdržiš bez Vukajlije nedelju dana, onda ne treba ni da se kladiš.

  4. Добро, хвала свеједно. :) Онда ћу морати сам да издржавам.

  5. Evo da ne pravim novu temu:
    Da li bi mogle da se uvedu, nekad u budućnosti bližoj ili daljoj, Omražene definicije?
    Pošto su neke stvari toliko glupe da je minus malo nego zaslužuju i da budu među najomraženijima...

  6. Postoji tema za to, sasvim dovoljno

  7. Да ли би ми неко од модератора учинио велику услугу и трајно ме бановао?
    Желео бих да одем одавде у миру!

    Унапред хвала!

  8. Ne radimo to više. Trajno se banuj tako što nećeš da dolaziš na sajt.

  9. Позвао сам се на ово:
    http://vukajlija.com/forum/teme/20344?strana=29#post_1056384

    Мислим да је поштеније да ме трајно банујете на мој захтев, него да га зарадим!

  10. Само иди јеботе, угаси таб и устани са столице :)

  11. ako oces, mogu te banujem trajno. al trajno trajno.

  12. ako oces, mogu te banujem trajno. al trajno trajno.

    To znači metak u čelo pa u večna lolišta...

  13. Kao novajlija, moram da pitam- kako se ovde sankcioniše ako se nešto prepiše sa drugog sajta? Čuo sam da to ne prolazi dobro ovde.

  14. Kao novajlija, moram da pitam- kako se ovde sankcioniše ako se nešto prepiše sa drugog sajta? Čuo sam da to ne prolazi dobro ovde.

    Ne prolazi nikako i biva obrisano. Ovde se ceni sopstveno stvaralaštvo čak i ako je loše. Dobro de ustvari, ako je loše ne ceni se ni ono i takođe biva obrisano, ali je bar prihvatljivo.

    Piši svoje i boli te tuki. :)

  15. I biva se banovano, ako se nastavi sa prepisivanjem.

  16. Fala lepa.
    E, još nešto- kako izvodite ono da se odlomak tuđe rečenice pojavljuje u kvadratiću, na copy-paste mi ne uspeva nikako?

  17. CITAT TATIc (sve caps lock-om), a između citiraš to što hoćeš.

  18. CITAT TATIc (sve caps lock-om), a između citiraš to što hoćeš.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.