Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Š'o je razmodovan Đimi?

  2. Sopstveni zahtev.

  3. au jbt... nije valjda ovo bila kap koja je prelila čašu?

  4. Nije ni čudo kad se modovi vazda jašu.
    Narodu se ne može ugodit

  5. Sad ga treba još banovati, onako iz zajebancije, hihihihihihi :))))

    Nego, važi li i dalje ono pravilo 50 poJena za posterisanje, nešto ne pratim?

  6. dosta spema. nije vam ovo tema za razgovor.

  7. Želim da pitam celta da li mu je žao što sam uvek u pravu?

  8. nije, drago mi je.

  9. Жика Обретковић

    Dragi naši modulatori. Jali bih ste mogli dizbanujete jednoga nevaljalca što mi slao neki pevetej u kojem prosi za plusove jerbo oće dopravi neke postere? Saće da vi iskoperam kopipejst ovden

    bikerchina

    Jel mozes da smislis neku definiciju koja ce dobro proci i da dobijem pluseva za poster,posto vidim da si ti iskusan i da znas sta se na vukajliji trazi a i imas skoro 900 zbir glasova. Pozdrav
    14. februar 2011

    Ja širim ljubav i zeleno, ali ov je što je mlogo mlogo je. Fala na pažnji i zeleno.

    * pre 4 sata

    Ne zelim da spamujem, ali bih ipak zeleo samo jedno da kazem. Autsajder je bio u pravu, kolonijalizam ipak postoji! HA!

  10. 1. Postoji li još neki legitiman način za reklamiranje defki, osim linkovanja, za koje misliš da su kvalitetne a nezasluženo loše ocenjene tj. nezapažene (mislim na mali broj ocena uopšte)?
    Npr. defka ima skor 14:0 ili tako nešto.

    2. Postoji li neki automatski kriterijum za brisanje a u vezi skora, bez obzira na subjektivnu ocenu moderatora o kvalitetu definicije?
    Npr. Moderatori nisu smatrali da je definicija za brisanje ali ima skor 6:4 i mora da ide.

    3. Koliko je prihvatljivo ponovno definisanje sahranjene defke u novom ruhu, ali sa nekim značajnijim delom ove pokojne?
    Recimo, primer iz obrisane smatraš dobrim i želiš da pokušaš ponovo sa njim.

    Hvala
    Hvala again ;)

  11. 1. својих не. Туђе можеш да предлажеш за насловну ако су јако добре, постоји тема.
    2. не постоји
    3. ако си је сам сахранио нема проблема, ако је модератор, прихватљиво је ако претрпи уочљиве промене у квалитету.

  12. Ево једног глупог питања на које ћу сигурно добити један од ова два одговора:
    "Не спемуј"
    "Зато што можемо"
    Што сте моју тугу обрисали са теме "Догодило се на вукајлији"?
    Мора ли све да буде безосећајно на "озбиљним" темама?

  13. Не мора, али је тако боље за све. Кад су такве страшне ствари у питању боље је задржати прибраност.

  14. Vi'š da su mu obrisane sve definicije.

  15. Što je ovo obrisano?
    http://vukajlija.com/piletina-s-povrcem-na-rezance-bambusom-i-tankim-kineskim-pecurkama/301397
    Nije plagijat, nije uvredljivo a ne mislim ni da je preterano nekvalitetno...

  16. Da, nekvalitetno je.

  17. Zahvaljujem na ekspresnom odgovoru...

  18. Ја имам једну молбу за модераторе. Наиме, кладио сам се са довојком (небитно у шта :зли осмех:) да могу да издржим недељу дана без Вукајлије. Такође, морам да почнем да учим па мислим да ће то добро доћи. Тако да вас овом приликом молим да ме банујете на недељу дана. Хвала унапред. :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.