Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Kako Buksno? Ti si ktitor.
    Ja mogu da menjam i brišem sve definicije koje su napisane od kad sam uplatio ktitora. :)

  2. Ja mogu da menjam i brišem sve definicije koje su napisane od kad sam uplatio ktitora.

    То ме и буни. Неке могу, неке не. Ја мислим да може свака дефка која је написана под ктитором да се мења, а остале не. Него, да не спемујемо, дођи на шта радиш кад ништа не радиш. :)

  3. Ljudi, šta bi sa Nanotehnologijom, šta joj fali ? Ako može odgovor, hvala.
    Čisto sam radoznao, neću kobejnujem.

  4. dusan1001

    Jel se radi nešto na sajtu u poslednja 2,3 dana mi baguje ko onomad na staroj verziji

    Исти случај код мене. Колико ће да траје то?

  5. Ljudi, šta bi sa Nanotehnologijom, šta joj fali ? Ako može odgovor, hvala.
    Čisto sam radoznao, neću kobejnujem.

    Pa svo to učenje baba korišćenju mobilnih telefona, nintendo konzola i vibratora na daljinski je jako prežvakano. Prežvakane su i babe uopšte. Nije ništa posebno definisano, a da bi preživelo -mora biti.

    Eto.

  6. E, neamo pojma. Kaizen valjda zna. Ako nešto radi, javiće.

  7. Ljudi, šta bi sa Nanotehnologijom, šta joj fali ? Ako može odgovor, hvala.
    Čisto sam radoznao, neću kobejnujem.

    Ne želim da spemujem ali razlog je što već ima tj bilo je definicija na tu temu i sve su pobrisane. Odgovaram ja, jer meni je obrisana jedna sa istom suštinom pa znam u čemu je stvar. Mislim da je čak imala i isti naslov.

  8. A, doooobro, nisam upućen bio :) hvala vi Frenki i Strajo.

  9. Опет сам пичка па се жалим. Што се бришу демо постери? Обрисан ми је сад један па контам да ли је то зато што је лош, или због тога што је демо?

  10. Шта су демо постери?

  11. Е у курац мој.

  12. Озбиљно те питам, први пут чујем за то. Јел мислиш на демоте, ако оно америчко демотивејшнал постерс? Ако је то, то се не брише, мислим, ако је квалитетно...

  13. Nešto kopam po groblju i naleteh na ovu definiciju.
    Pa da priupitam, može li da se vrati? Dosta truda sam uložio u nju.
    http://vukajlija.com/prosecna-srpska-porodica/178546

  14. Ја кажем не, а и сумњам да ће онај ко је обрисао да се предомисли. :)

  15. Ok... Samo mi žao što je na groblju... To mi je jedina definicija sa pohvalnim komentarom od Lemaje :)

  16. Ја мислим да је Лемаја једну моју омиљеновала... Да је ставим на насловну? :))

  17. mogu li da budem banovan...tipa 10 dana...bez razloga.

  18. Не може, забрањено нам да банујемо тако. Има негде написано на форуму, укинуто то.

  19. Daj da je prvo vidim, pa ću ti reći. :)

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.