Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Peki d džeme,

    Ja sam lepo postavio pitanje, a ti si mi dao vrlo neozbiljan odgovor (i neistinit), pa sam i ja onda odgovorio neozbiljnim postom (samo što je moj bio istinit). Nedopustivo je i neoprostivo to što si me iz tog razloga banovao. O inicijalnoj kapisli da ne pričam - bolji poster Vukajlija nije videla, a ti si našo da ga brišeš, sraaami se...

  2. С обзиром да сам те само ја за ових пар месеци бановао бар 4,5 пута, и то пар пута за вређање, дужан сам да те обавестим да ће ти следећи бан вероватно бити трајни. Ако немаш шта КОНКРЕТНО да питаш, заобилази ову тему.

  3. Zašto iznosiš neistine? (nadam se da je ovo dovoljno konkretno)

    Nadji mi gde sam ja to banovan zbog vređanja... Nećeš naći ni tri slučaja, uključujući ono što sam vređao sam sebe sa drugog naloga, a ne sa ovog.

  4. Било је са неког дуплака, али да будем искрен, нешто ме боли курац да тражим то. И да није, опет ме боли.

  5. Onda se obuzdaj s procenama za doživotnu.

  6. Ponavljam, nisam vređao. To bi bila osuda na osnovu nevalidnih dokaza.

  7. Pazi duplo v, ja ne znam da li si vređao ili nisi, nekog drugog ili samog sebe...znam samo da mi spemuješ operativnu temu već 20 minuta. Pa ti vidi...

  8. Kad se god uđe u raspravu zbog moderatorskog laprdanja bez pokrića, naći će se drugi mod da ti nagovesti kako ćeš popiti bananu zbog spema. Ne vredi.

  9. Kad se god uđe u raspravu zbog moderatorskog laprdanja bez pokrića, naći će se drugi mod da ti nagovesti kako ćeš popiti bananu zbog spema. Ne vredi.

    Kap koja je prelila casu ...

  10. Немате питање - немате потребу да постујете у овој теми.

  11. Jel' JTU banovan do "smaka sveta" namerno ili je to slučajnost?

  12. I još jedno: Ako tad ne bude smak sveta jel' mu se produžava? :)

  13. Biće sigurno smak sveta. Proverili smo, za svaki slučaj.

  14. Hvala terminatorima sad se osećam sigurnije... :)

  15. Zbog čega prosek opada za 0,10 kada se napiše nova definicija? Je l' to mora tako?

  16. Zato što i ta nova def ulazi u prosek.

  17. Па зато што напишеш нову дефку и збир гласова ти се не дели више на пример са 100 него са 101... Једноставна математика

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.