Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Hvala... još ću ja sad da popijem ban jer sam napisao nešto na pogrešnom topicu

  2. Ma nećeš, opušteno. :)
    Nisi upoznat sa forumom.

  3. Добро вече.
    Питање делује као да си нас питао „докле ће сида да се преноси и не проналази лек за исту“, одговор - док год се људи прцају без кондома и фармацеутска индустрија зарађује.
    Нико од нас није дужан да пречешљава цео интернет и лови да ли су и колико је плагијата од 300 објављених постера дневно. Мислим да толико докон није ни багериста у Колубари.
    Ако имаш да пријавиш неки плагијат, пријави уз приложен линк оригинала, бићемо ти захвални. Хвала :)

  4. Мислим да толико докон није ни багериста у Колубари.

    ЕПСКА ПОБИЈЕДА!!!!

  5. @ Eddie
    Dešavalo se...

    @ mylyca

    Hvala na brzom, opširnom, i hiperbolama ispunjenom odgovoru. Postere prijavio i kolko vidim oba su već isparila. :D

  6. Могу ли да продам дупли налог некоме? Типа постерџији. Или да изнајмим? Је л то легално?

  7. :)) јесте, само ти тргуј опуштено

  8. Овако можеш да зарађујеш! Правиш дупле, само напишеш 2-3 просечне дефиниције за 50 бодова и продаш неком постерџији. ;)

  9. Znači možemo da stupimo u kontakt sa onim likovima koji napišu defku za poJene i da im ponudimo svoj dupli za.... Sad nek moderatori popune da vidimo šta je legalno :)

  10. Eto fantastične prilike za sticanje basnoslovnog bogatstva :)

  11. Pa možemo da ih prodamo za ktitora. Kažemo im uplatite za ovaj profil i dobijate dupli :D

  12. Jel se radi nešto na sajtu u poslednja 2,3 dana mi baguje ko onomad na staroj verziji

  13. Оуваааај... Повремено ме у'вати туга за црнчугом, најдражом ми дефиницијом па навратим тако мало у госте да кумим и молим с надом у васкрс. Ослањајући се на сопствени фацизам и добро владање опет сам ту да приупитам: морел' се црнчуга вратит' међу живе, Бог вам дао...
    Форевер јорс,

    Фацафацаа

  14. a vratite čoveku defku:)

    edit-a šta je sa CAROM? nekako mi nedostaje taj lik...i mentalijem?

  15. E faco jebogati, kad mi ovako sastaviš ovaj manipulatorski referat pa ti moram udovoljiti. Nemoj slučajno da je izbrišeš kasnije. :p

    edit-a šta je sa CAROM? nekako mi nedostaje taj lik...i mentalijem?

    Ne znam i boli me kurac. Tim redom.

  16. Хвала ти, очи моје лијепе! Да ти шљиве роде, година не изда и срећа да те прати у животу! :*

    Nemoj slučajno da je izbrišeš kasnije. :p

    Нема шансе. Ово ми је мезимче, родио тајо....

  17. a šta je sa CAROM? nekako mi nedostaje taj lik...i mentalijem?

    Боре се против режима лоло. Питање - Како функционише брисање и исправљање дефиниција. Пошто неке могу, а неке не могу да дирам (бришем, мењам), па претпостављам да зависи од тога колико је времена прошло од постављања дефиниције?

  18. 24 sata od postavljanja možeš sa njima šta hoćeš, kasnije ne možeš ništa.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.