Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Interesuje me kako običan smrtnik može da postane moderator?

    Po cenu da budem optužen za spem, moram da kažem:
    Nikako! Da bi postao moderator, moraš prvo da postaneš besmrtan po makar nekom kriterijumu u ovoj maloj (?) zajednici.

  2. Ništa jednostavnije. Kažeš kajzenu da hoćeš, on ti proširi ovlašćenja i gotovo. Za dan-dva možeš da završiš posao.

    Meni tu nešto malo smrdi. Da je tako svi bi bili moderatori (?)

    Nikako! Da bi postao moderator, moraš prvo da postaneš besmrtan po makar nekom kriterijumu

    To mi je već logičnije ali po čemu su "besmrtni" pola moderatora? :/

  3. Bežte sa ove teme...otvorite temu pa pričajte o besmrtnosti...

  4. Ako čovek lepo pita, lepo mu i odgovorite, ili jooš bolje, pročitajte naslov teme, i nemojte odgovarati.

    Moderator se postaje tako što ispunjavaš neke određene uslove: na sajtu si aktivan određeno vreme, imaš kvalitetne definicije, sa članovima imaš korektan odnos i nisi problematičan. Uglavnom je to najbitnije.

  5. Da li dobijanje statusa moderatora Vukajlije može dovesti do nekih bitnijih promena u seksualnom životu?

  6. Ako se u novoj definiciji linkuje definicija mlađa od 24h,da li se to računa kao kršenje pravila da nema reklamiranja definicija mlađih od 24h?

  7. Meni treba mala pomoc, kako da otvorim novu temu na forumu? ne mogu nikako da nadjem

  8. seung-hui cho

    Da li dobijanje statusa moderatora Vukajlije može dovesti do nekih bitnijih promena u seksualnom životu?

    Не знам за друге, али ЈА ЈЕБЕМ!

    SmradHujo

    Ako se u novoj definiciji linkuje definicija mlađa od 24h,da li se to računa kao kršenje pravila da nema reklamiranja definicija mlađih od 24h?

    Та забрана за рекламирање је укинута заједно са дефиницијом дана, тако да слободно навали брале.

    SeljacinaAlfaSeljaci

    Meni treba mala pomoc, kako da otvorim novu temu na forumu? ne mogu nikako da nadjem

    Кад отвориш неки подфорум, у горњем десном углу, испод дугменцета ПРОФИЛ имаш дугменце Нова тема. Тачније, налази се испод ОДЈАВА, али пола вас не зна где је одјава.

  9. Желим да вас похвалим што сте ограничили постере на један дневно ..
    Постер ће постати озбиљна институција !
    А ставићу овај знак питања(више комада) чисто да испуним форму ове теме ? ? ? ?
    да не буде да спамујем...

  10. Zanima me samo jedno, na osnovu cega mogu ja da znam jos koliko treba da prodje vremena da bi' postavio novu definiciju ili poster nebitno, s tim sto sam juce ispucao limit, ali ne znam u koliko je h to bilo. Dakle ja mislim da bi trebao kao neki ORJENTIR da se napravi u vezi toga. Nadam se da me razumete sta ocu da vam kazem tj pitam!

  11. molim moderatora ako je u mogucnosti da mi odg...zasto ste mi izbrisali def(to mi je prva..trebalo biti vatreno krstenje :) )..definicija je smjesna i zanimljiva,pravilno napisana i ne postoji niti jedna takva..pls odg te mi...

  12. Ne razumem te, ali trebalo bi da može posle 24h od kačenja prve definicije od te tri.

  13. Vidiš, SES, koliko je prošlo vremena od pisanja, unazad gledano, treće definicije i oduzmeš od 24 :)

  14. dusantb92, ta definicija koju pokušavaš da okačiš tri puta, je takav plagijat da je to strašno. Ne znam zašto spemuješ džabe. No dobro.
    SES, za taj (od)brojač mora Kajzen da vidi, mada, mislim da je to nepotrebno.

  15. Ocu da kazem, da treba: kao kad udjes na svom profilu ima neki brojac (vremenski) npr: 12h:32:13 do pisanja sledece prve defke (tako nesto) ili tacnije vreme (kad se postavi definicija) a ne npr da pise JUCE.. Ja znam da treba 24h da prodje samo treba da znamO kada isticu tih 24h, necemo valjda da vodimo evidenciju kad smo napisali definicije i cekamo 24h.. Ne mogu bas priblizno da kazem tj docaram. Nadam se da je malo razumnije sad.

  16. molim za pomoc uzeo sam da "hejtujem" maru munju mislim da sam joj dao po dva minusa na po koju defku dal je to moguce ili samo bag?

  17. Tek sam sad video vas post, e sad da racunam, ne ide.. Ja to sigurno ne mogu videti sa njim, to vi morate. Mozda je (ne)potrebno.. To bi bilo to uglavnom, zahvaljujem vam u svakom slucaju na izgubljenom vremenu!

  18. 12h:32:13 do pisanja sledece prve defke

    Вукајлија постаје 24 :)

  19. 1.

    š'o mi obrisaste http://vukajlija.com/mora-da-mu-daje-anala/312333? hvala na odgovoru

    +1

    2. Može li terminator da obriše definiciju drugog terminatora i da li se to dešava u praksi?
    3. Da li su terminatori međusobno nekako hijerarhizovani?
    4. Da li postoji neko (ako postoji, ko?) ko se profesionalno bavi Vukajlijom? Tj, da li neko prima pare za terminatorisanje?

    Hvala

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.