Pitanje autor - odgovor moderator

  1. je l' sam šugav il' šta?

  2. I mene samo interesuje kako da ''linkujem'' nečiji komentar tako da bude u crnom okviru, kao što je gosn Oks uradio maločas ?

  3. Otkucas citat neciji komentar tatic. Samo sto citat i tatic kucas velikim slovima.

  4. Ja imam jedno glupo pitanje, ali moram da pitam : Kako neki autori mogu da posterišu, a zbir glasova za definiciju im je 0?

  5. Vunevotumepro, nije kvalitetna.

    Ox, pod:

    1. kao što rekoh
    2. može, ali onda bude potezanja hladnog oružja i hvatanja za okovratnike
    3. nisu
    4. jedino Kajzen, ali ne prima pare zbog moderisanja, prosto, sajt je njegov.

    Nema na čemu.

  6. aleksandra007, Kajzen je pre dva dana ukinuo limit od 50 poena.

  7. To nisam znala. Hvala na informaciji.

  8. Fala, Mrmune! Ovo za ubijanje terminatorskih defki sam pitao kada sam video da ste obrisali ovu za anal koja je do jaja (meni, a i ostalima, imala je valjda 13:1), a ovo govno od definicije još stoji: http://vukajlija.com/nato/312322#comment_960991

    Sada znam i zašto.

  9. za Mr. Moon-a..plagijat???ja je ne vidim nigdje na sajtu...i tek sam se prikljucio,tako da je nisam ni prije mogao vidjeti...a ako je nema na sajtu valjda je onda ja mogu okaciti...

  10. Postoji li na forumu neka tema gde mogu da se kače (ili bar pogledaju) isključivo sprdnja definicije (ali žive)?
    Misim, čista sprdnja, ali kvalitetna, kao ova sa KRAJIŠNICIMA i slične njoj. Ako nema, imam li dozvolu da je otvorim?
    Verujem da ima pregršt kvalitetnih sprdačina i sa crnim humorom, pa bih voleo da pronađem neke.

  11. Sta sve spada pod trol ponasanje na ovom sajtu?
    Radujem se objasnjenju posto meni odista nije jasno

  12. @buxnomaniak: ima, ali ne mogu da tražim. pokušaj da nađeš, a ako ne uspeš, napravi novu i lepo je sroči.

    @Jana>: pod trol ponašanje na ovom sajtu spada mnogo više stvari nego što inicijalno potpada pod značenje reči trol u internet slengu. To je zato što je sajt pun neinformisanih imbecila (čast izuzecima). Jebiga.

    pogledaj ovo,
    a ukoliko želišdetaljniji opis, pročitaj isti članak, samo na engleskom :)

  13. Moderatori mogu da brišu komentare?

  14. http://vukajlija.com/vukajlija/1#comment_962968
    Ae pobrišite moje komentare...
    Nešto se uzjebalo, pa izroka gomilu komentara na pogrešnu definiciju...

  15. Zar ktitori ne mogu da brišu komentare?

  16. Pa trebalo bi da mogu, ali neće da mi se pojavi krstić.
    EDIT: Hvala.

  17. Кифла коју дарује пекара Сунце била је на добром путу да постане бренд, и онда је брат Пеки усрао мотку наређењем да се иста обустави. Да појасним: Кифла је утјешна награда свим ''стручњацима'' - отварачима ретардираних тема по форуму, ауторима 'бројтро Колумбо изјава и сличним, те је као таква уживала подршку великог броја виђенијих вукајлијаша. Моје питање вама је: да ли Кифла ипак може да настави са радом у циљу насушног просперитета и превасходно блокирања гована гађањем истим (метафорички говорећи)?
    Ако изађемо на терен и осмотримо Кифлу у акцији видјећемо да су поједини награђени оберучке прихватали своју награду, што нас доводи до позиције гдје би требали ставити прст на чело и запитати се: како Кифла уопште може некоме да смета?
    ПРАВДА ЗА КИФЛУ!

    Ето, понијеле су ме емоције, али бих заиста цијенио било какав одговор са ваше стране.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.