Pitanje autor - odgovor moderator

  1. да ли Кифла ипак може да настави са радом у циљу насушног просперитета и превасходно блокирања гована гађањем истим (метафорички говорећи)?

    ne

  2. Спасибо что ответил.

  3. meni nije jasno o čemu se radi, ali bi mi bilo simpa to uvaljivanje kifle, recimo ako samo facafaca nastavi da je koristi, a ne svi redom u ogromnim količinama :)

    da bude kao ekskluziva.

  4. +1 za kiflu
    faca mi duguje jednu

  5. ali bi mi bilo simpa to uvaljivanje kifle, recimo ako samo facafaca nastavi da je koristi, a ne svi redom u ogromnim količinama :)

    I ja sam za to.

  6. +1 za kiflu

    ДА,

    Što ne?

  7. Ljudi, bez oftopika. ovde se ne traži vaše mišljenje o kiflama :)

    Molim bez zatrpavanja teme.
    Hvala.

  8. ne, zato sto ako to postane opsteprihvaceno, postace od neceg interesantnog ko ono debilsko "ja jebem" ili tako nesto slicno.

  9. Minus, vec dosadilo, kao i svako ponavljanje. Treba li podsecati na "pandanisanje", "arcenje", "lololo", "objasnio", "zna zasto"...

    EDIT: Ja ladno procitao - ovde se TRAZI vase misljenje o kiflama :D

  10. Разлика би била у томе што ја с кифлом не бих смарао на сваком кораку, као што се с јебањем и лололо претјерало па се пребрзо излизало. Кифла би се давала у умјереним количинама, и увјек с другим приступом. Нисам ја ту читав дан да пратим све теме и коментаре и уваљујем кифлу гдје стигнем.
    Е, у том чучу грми зец.

  11. još samo da počnete sa onim "roll" memeom i slobodno možete da preimenujete sajt u 4chansrbija

  12. Samo da dodam, svi se jaaako dobro sećamo MILISAVA!

  13. još samo da počnete sa onim "roll" memeom i slobodno možete da preimenujete sajt u 4chansrbija

    Све су то већ проваљене ствари. Кифла може да постане вукајлијашки бренд.

    На Стефана се не обазирите. Он је већ попушио кифлу, па је још огорчен.

  14. Моја творевина и даље живи упркос свим забранама и увек ће је и бити , па зашто онда и овако безазлена ствар не опстане?

  15. Faco, da ne bude zablude, nemam ja ništa protiv kifle... Zapravo, upravo i jedem jednu.
    Ne bih imao ništa protiv da tu bude samo tvoje.
    Iskreno, otkinem se kada vidim kiflu na nekoj temi, pa makar bila i na mojoj...
    Ali kifla ne može ostati tvoja, kao što ni Milisav nije ostao Fočin...

  16. ponoviću: obratite posebnu pažnju na naziv teme.

    ako kiflu koristi samo faca (jer je njegova) i ako je koristi u umerenim količinama, onda joj ne može niko ništa.

    naglašavam da kiflu treba da iskoristi samo na nekoj temi koja je zrela za zaključavanje jer je ispunila potrebnu kvotu retardacije tako da sama kifla ne služi u formi spema, već nekog pečata i znaka moderatorima da delaju.

    ako sam ja dobro skapirtao tu kiflu, što ne tvrdim da jesam.

  17. Добро си схватио. Као потврду прочитај овај пост, и онај блеков испод.

  18. Od kada je maksimum napisanih definicija po danu tri?
    Ja stvarno nemam pojma el to neka odluka ili bag na mom profilu?

  19. Od pre nekoliko dana. Nije bag.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.