Pitanje autor - odgovor moderator

  1. оће ли бити враћања те опције да буде видљива свима?

    Ništa se ne spominje, tako da verovatno -ne.

  2. Zašto ne posvećujete dovoljno pažnje ktitor forumu? :p

  3. I još jedno:
    Je l' može da se dobije ban ako spemuješ svoju definiciju/poster?

  4. Пошто видим да излазите у сусрет свима који питају за однос плусева и минуса, молио бих за да ми речете как'а је ситуација код мене...

  5. Zašto ne posvećujete dovoljno pažnje ktitor forumu? :p

    Ktitor podforumu je posvećena ogromna pažnja, samo što je mrtav...pa nema na šta da se posvećuje.

    Je l' može da se dobije ban ako spemuješ svoju definiciju/poster?

    Naravno. Tvoja je samo definicija/poster (i to samo 24h), prostor gde se izlistavaju svi komentari nije tvoj. Spemovanjem svoje definicije, spemuješ i njega i to je svakako za ban.

  6. Dokle ćete dozvoliti ovo terorisanje posterima? Od kad sam se registrovao pratim svaki dan postere i znam ih manje - više sve. Ovo čega sam se nagledao poslednjih dana je čemer, tuga i jad.

  7. Пошто видим да излазите у сусрет свима који питају за однос плусева и минуса, молио бих за да ми речете как'а је ситуација код мене...

    I kod mene :D

  8. А мене занима која је фора са тим односом + и -? Јел има нека поента знати то, или људи чисто из досаде питају? Хвала.

  9. Pa i to...
    Zaborave ljudi na njega zato što je skroz dole. :)

    Ok, hvala. Surovi verovatno nije bio banovan zato što je mod. :)

    Tvoja je samo definicija/poster (i to samo 24h)

    Je l' to važi i za ktitore?
    Pošto mi možemo da ih menjamo i kad prođe 24h. :p

  10. Пошто видим да излазите у сусрет свима који питају за однос плусева и минуса, молио бих за да ми речете как'а је ситуација код мене...

    Glasovi za: 4724
    Glasovi protiv: 3812

    Lep dan danas pa smo dobro raspoloženi. I umesto digramo lopte ili roštiljamo na Ribarcu mi izlazimo u susret.

    Faco, kakve su ovo brojke? Očajno? :p

  11. Dokle ćete dozvoliti ovo terorisanje posterima? Od kad sam se registrovao pratim svaki dan postere i znam ih manje - više sve. Ovo čega sam se nagledao poslednjih dana je čemer, tuga i jad.

    Pa ne mogu ja da naučim ljude da prave postere. Idi napolje, evo lepo vreme napokon, taman da zaboraviš tugu, čemer i jad.

    А мене занима која је фора са тим односом + и -? Јел има нека поента знати то, или људи чисто из досаде питају? Хвала.

    Nema poente znati. Ljudi pitaju da bi smarali, jebali ih glasovi. :)

    Je l' to važi i za ktitore?
    Pošto mi možemo da ih menjamo i kad prođe 24h. :p

    Važi za sve zbog dela sa zajedničkim komentarima. Beneficije ktitora su jasno navedene i negde ne piše da mogu da spemuju.

  12. Ja imam neki trip da retko dajem minuse na tuđe definicije. Voleo bih da vidim kakav imam skor.

  13. Faco, kakve su ovo brojke? Očajno? :p

    Имам високе критеријуме, а добар сам у души :) Да објасним: Највише је оних дефиниција које нису за плуса, а нису ни довољно срање да их минусирам. Плусеве дајем на оне које ми се баш свиде, минусе на жестока срања. Мада, и поред тога и сам сам изненађен. Мизерне су бројке.
    ЕДИТ: Бускетино, ја рецимо имам разлог. Одређеним каналима сам сазнао како је један мод изјавио да слабо оцјењујем, па сам хтио то да провјерим :)
    Сад видим да је био у праву.

  14. Ja imam neki trip da retko dajem minuse na tuđe definicije. Voleo bih da vidim kakav imam skor.

    Daš dva minusa dnevno u proseku. Ne da mi se da kopiram skor. :)

  15. Nisam mislio na to.
    Nego koliko dugo je definicija naša.

    Ktitori mogu da menjaju i kad prođe 24h, a obični smrtnici ne mogu.
    Pa gledam da l' je povezano to editovanje sa pripadnošću definicije sajtu...
    Ma nema veze. :)

  16. Pa toliko otprilike i jebem. :P

  17. Мизерне су бројке.

    Mizerne zaista. Mislim da su čak najslabije od svih aktivnih članova koje sam video (po nekom dnevnom proseku), ali dobro...kod voliš da odejancukićiš. Tvoj izbor, ja volim da krnem minus. :)

  18. јел може овај однос +/- и за мене? Фала

  19. Sad stvarno Frenki, bez zezanja. Zanima me ta statistika.

  20. јел може овај однос +/- и за мене? Фала
    T

    3755/1787

    Шта радите ви људи по цео дан, па имате овако мало оцена? :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.