Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Mene sad sramota da pitam.
    Imam manje od Face...a ocenjujem na sličan način. :)

  2. Ktitori mogu da menjaju i kad prođe 24h, a obični smrtnici ne mogu.

    Mogu da menjaju, ali definicije su svejedno kaizenove.

    Sad stvarno Frenki, bez zezanja. Zanima me ta statistika.

    Za: 1389
    Protiv: 127

    Evo ti je.

  3. 3755/1787

    Шта радите ви људи по цео дан, па имате овако мало оцена? :)

    Угасите форум. :Д
    Ја сам био убеђен да је ово -/+ однос...

  4. Mogu da menjaju, ali definicije su svejedno kaizenove.

    To sam hteo da znam. Fala. :)

  5. A pošto puno ljudi zanima ovo, da se otvori tema i samo na primer napišeš "Može moj skor" i mod ti napiše?

  6. Неам појма, мени делује кул. Ај да видимо шта други модови кажу.

  7. A pošto puno ljudi zanima ovo, da se otvori tema i samo na primer napišeš "Može moj skor" i mod ti napiše?

    Može, ali će to milica da održava pošto je ona rekla da joj nije teško da svima odgovara. :)

    Frmki, hajd budi drug pa i meni kaži, pliiiizzzz :-)

    Glasovi za: 58974
    Glasovi protiv: 42069

    Neverovatno. :)

  8. Пошто има офтопика, док се не побришу срања само да кажем да је Зајк некидан чуо да има преко сто 'иљада гласова па је као случајно наишао да нам се посере у скор :)
    ЕДИТ: И да обавјестим Пекија да је услед подршке довољног броја модова и широких народних маса кифла жива. Наравно да неће представљати спем, јер ће се седмично у просјеку дјелити 2-3 комада. Дакле, само онда када њено присуство буде преко потребно.

  9. ај кад сте расположени, може мени однос?

  10. ај кад сте расположени, може мени однос?

    Za: 6982
    Protiv: 3026

  11. lololo!
    me? plz:)

    Za: 10454
    Protiv: 2883

  12. I meni? (koji smo smaraci)

  13. Zbog čega neki misle da sam Električar??? Može li da se konačno dokaže da nisam? Evo da priložim dokaz. Čitajte od ovog posta. http://vukajlija.com/forum/teme/22106?strana=13#post_1095735

    Edit: Evo još jednog dokaza http://vukajlija.com/forum/teme/22106?strana=36#post_1102782

    Glavni dokaz kada sam saznao za sumnje http://vukajlija.com/forum/teme/20911?strana=11#post_1029145 Čitajte odatle.

    Ako vam to nije dovoljno možete da prečešljate pvt i da uporedite mejlove.
    Jebiga puko sam.

  14. Ako ti je za utehu, ja sam uvek znao da ti nisi elektricar, nego vodoinstalater :)

    EDIT: Salim se, nego otkud ti to? Ko je uopste to mislio?

  15. I meni? (koji smo smaraci)

    Za: 22547
    Protiv: 2706

    ------------------------------------------------------------

    Dobro, dosta za danas na ovoj temi o skorovima. Ne zbog toga što mi je teško da odgovaram, nego zato što je zatrpavamo bezveze. A to i nije neka bitna informacija.

    A i smorili ste. :)

  16. Realno smo smorili, nego ovo 22547 dodje koliko sam defki ocenio? Ako jeste to, onda sam iznenadjen, bio sam ubedjen da nisam ocenio vise od 4-5 hiljada.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.