Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Vuče21, sve to u redu ali nemo'š na ovoj temi da dokazuješ ko si. Odnosno ko nisi.

    Evo, ako će ti biti lakše, ja ću da potvrdim da ti nisi električar...ili da on nije vuk21...ili kako god.

  2. Ok, hvala. Veruj mi da nisam znao gde da pitam i da dokažem. Hvala ti.

  3. Ево једног конкретног питања!
    Када ћете променити наслов ове теме у:

    Питање глупан - одговор паметњаковић

    ?

  4. Pa upravo si sad pitao i time si glupan.

  5. Али нисам неписмен. Прочитај наслов теме.

  6. Pa znam da sad nije naslov taj, ali ako promene ispasce da je svako ko je postavio pitanje glupan. A i nisu sva pitanja glupa.

  7. Može li autor Slob@ da se upozori da mi se više ne obraća, da me ne prati po sajtu i da ne uzima moje ime u svoja * usta?
    Unapred hvala.

  8. Gej si ako stavljas * umesto nekih ili svih slova u psovci. Ovde nema cenzure.

  9. Neću da me banuju zbog vređanja nekoga ko je mentalno nestabilan.
    Zbog toga su zvezdice.

  10. Gej si i ako neces da te banuju zato sto nekog vredjas, ako vredjas vredjaj ko covek!

  11. Šta je ovo? Što spemujete?
    Kostiću, kako misliš da mu se napomene da ti se ne obraća? 'Ajde, majke ti, prosvetli me, pa ću drage volje da ga upozorim. Stvarno nas smarate tim glupostima, niste, bre, u vrtiću. Rešite to muški, ili nemojte, ne zanima nas vaše prepucavanje.

  12. Evo Mrmune, Stefan organizuje fajt na sljedecem okupljanju tako da ne brines. Kad procitas ovo, mozes brises.

  13. Jebote, komentariše mi sve postove na svakoj temi, definicije, postere, postove na blogu, šalje mi nebulozne i preteće pvt-ove, otvara temu gde mene optužuje da to radim, napada me, provocira i navodi ostale autore na to gde god stigne, za definicije mi priča da su govnavlje, a meni da sam pička

    Slob@

    Slob@ vs. Stefi

    Pa picku bi mu pokid'o, nisam dzaba dusu ostavio u BK Slaviji, mamu im jebem.

    Šta je jebeno potrebno da bih mogao da uživam u ovom sajtu, a da me ovaj ne cima po ceo dan!?

  14. Šta je jebeno potrebno da bih mogao da uživam u ovom sajtu, a da me ovaj ne cima po ceo dan!?

    Daj mi tri linka gde je stavio kurac i tvoju rodbinu u istu rečenicu, nazvao te degenerikom/glupanom/debilom ili ti pretio...a da nisu PVT-ovi i da su sa ovog sajta. Da završimo više sa ovom mukom.

  15. Ali kad ih dostavi, pazljivo citajte recenice jer je decko ocito manje pismen.

    "Picku bi mu pokid'o"

    nije ono sto je on napisao, tj. :

    "Picku bi pokid'o"

    Aj uzdravlje.

  16. Frenki, pročitaj njegove komentare na mojim defkama.

    Hoćeš sad da kažeš da nisi napisao tako? Da sam ja ispravio tvoj citat?
    Hoćeš da kažeš da nisi u tom postu rekao da bi MENI polomio pičku?

  17. Stefane ne palamudi sad, ako misliš da ima materijala za ban polepi nekoliko linkova na kojima te najviše uvredio ili najviše pretio...nem živaca ja sad da čitam njegovih 500 komentara.

  18. Ajde ovako. Na svako njegovo pominjanje mog imena na četu, komentaru, postu ili gde već, on će ubuduće dobijati 1 dan bana.

    Na svako moje pominjanje njega bilo gde gore navedeno, ja dobijam 3 dana bana. Može?

    Edit: preko fona sam. Ne mogu da tražim linkove ovako.

  19. Колико се добија бана у просеку за спемовање озбиљних тема? Знам да зависи од тога ко спемује и колико и бла бла бла, али ме интересује неки пресек ако је могуће да ми се каже. Много ме интересује.

  20. U proseku od tri do pet dana. U proseku.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.