Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Edit: preko fona sam. Ne mogu da tražim linkove ovako.

    Kad dođeš kući, okači ih na temi "Prijavite autore koji vređaju..." da vidimo šta tu toliko gori.

  2. e franki izvini nisam odmah vidio da si mi odg..kasnije sam stavio jednu def i stajala je ali sam je ja kasnije izbrisao

  3. Gde su ovde alteke za editovanje teksta ? Ima li ovo neki software il je onako jadno ?

    Šta ne znam ?

  4. @ lacibg

    Pojasni malo, kakve alatke? Možeš jedino da edituješ definicije (koje još nemaš) i sopstvene postove na forumu.

  5. e franki izvini nisam odmah vidio da si mi odg..kasnije sam stavio jednu def i stajala je ali sam je ja kasnije izbrisao

    Pa nadam se da si provalio da ćeš imati uvid u tu tvoju definiciju čim napišeš neku novu... Jebiga, bag je sa brojevima definicija, ali tvoja definicija je živa i nije obrisana.

  6. @Black Hole,

    Pa eto, recimo, ne postoje pomoćne alatke za citiranje, boldovanje, insert slika itd. Onoga što inače postoji na svakom forumu.

    Ili ja treba da "odradim" 10ak ili 100tinak postova da bih se udostojio takvog kvaliteta postovanja. Prosto, ovakvo siromašno okruženje za postovanje ne videh a dugo sam na forumima.

  7. Quote radiš tako što citiran tekst umetneš između "citat" i "tatic" koje napišeš velikim slovima. Slike i klipove kačiš tako što kopipejstuješ url-ove. Boldovanja nema.

  8. Black Hole

    Quote radiš tako što citiran tekst umetneš između "citat" i "tatic" koje napišeš velikim slovima. Slike i klipove kačiš tako što kopipejstuješ url-ove. Boldovanja nema.

    Ovako ? Ebi ga ...

  9. Mislim, hvala na pomoći, al sam malo razočaran ...

  10. Tako. Jebiga, razočaranja su sastavni deo života. :)

  11. OK Blacy, jasno mi je. A što ne mogu da se vidim na ČET-u ?

  12. Evo, da pomognem modovima malo;
    zato što ti treba 50 poena popularnosti koje dobiješ na definicijama. :)

  13. E, za čet ti treba 50 poena koje možeš samo pisanjem definicija da zaradiš.

  14. ja nikako da utuvim...

    je li zabranjeno pročitati 500 ili 1000 definicija autoru i udariti mu minusove na 95% tih definicija?

    hvala

  15. није. ал мораш да нам препричаваш после дефиниције да докажеш да си чито :)

  16. ал мораш да нам препричаваш после дефиниције да докажеш да си чито :)

    na ovoj temi ili preko PVT-a, svima posebno? :))

    hvala na odgovoru

  17. Шибни мени на пвт, само немој ако су Славк0ве дефиниције у питању ололол

    нема на чему

  18. Koliko sam definicija ocenio? (Koliko pluseva, a koliko minusa dadoh)

    Koliko ljudi mi je ocenilo definicije? (koliko pluseva i koliko minusa dobih)

    Ako ima neki besposlen mod da to vidi...Hvala

  19. Za: 14322
    Protiv: 7974

    ------------------------

    Ovo drugo ne piše jebogati, ima skor. :)

  20. Jebote al sam lajker, idem sad to da kompenzujem...
    Hfala Frenki..

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.