Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Људи ја сам први који веома поштује мотикин рад, али да ли је заиста нужно да има три дефиниције у последње 4 одабране?

  2. sto ste mi sklonili poster(da te majka spremi za skolu) iz odabranih?

  3. Фејзбукманијак

    aahahahahah kako si opasan

    Ahahahahahahahahahhahahaha, smešno, j l' da?

    abzzz, ne znam ništa o tome, proveravanje je u toku.

  4. ок бре, само ми чудно јбг, није никад било тако

  5. abzzz, moguće da je neko od nas mislio da nije adekvatno.

  6. ok,ali cudno je jer je 2 dana bio u odabranim. hvala u svakom slucaju

  7. Možda je i greškom sklonjen. Pitao sam, niko od trenutno prisutnih ne zna. Nema na čemu.

  8. Možete li vi terminatori da vidite koliko sam u svojoj kratkoj vukajlijaškoj karijeri ukupno lupio pluseva, a koliko minusara? I da mi saopštite tu cifru? Nešto tripujem da sam previše oštar, ali ako, ako...

  9. Око 4000 плусева и 1300 минусева.

  10. Je li to preoštro ili samo oštro? :)

  11. То је тупо (тупо је супротно од оштро, јел). :)

    Мада добро, то је неки најчешћи однос, сад, имаш неке који нешто оштрије оцењују, као ја (мање више), и имаш оне што кркају плусеве свему што није виц. :)

  12. Možete li vi terminatori da vidite koliko sam u svojoj kratkoj vukajlijaškoj karijeri ukupno lupio pluseva, a koliko minusara? I da mi saopštite tu cifru?

    Ако бих и ја могао да се огребем за ту информацију.
    Унапред се захваљујем!

  13. Oće li neko od modova da prekine onu pizdariju na posterima sa onim malim pederčićem? Ili čekate da se ložane izređaju pa da im kolektivno date po bananu? :))

  14. Pobrisao većinu. Hvala na obaveštenju, ne lisaju se više komentari sa postera pa je teže skontati.

    Sledeći ko napravi poster u posteru dobija trajni ban. I duplog i pravog naloga.

  15. Јел' може мала помоћ око налажења смешна имена теме? Тражим већ двадесетак минута, ако може неко да ми каже на ком подфоруму је?

  16. Ево ти. http://vukajlija.com/forum/teme/21296?strana=1 Гугл најбрже и најлакше решење.

  17. Pobrisao većinu. Hvala na obaveštenju

    No problemo, nije da vam palamudim, ali već je počelo da ide malo na tuki...

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.