Pitanje autor - odgovor moderator

  1. marko78

    Za: 722
    Protiv: 786

  2. nestade mi poster -kako god okreneš.....neko mi ga ukrao pa lepo molim da ga vratite))) ,sad ozbiljno,sta je bil s tim posterom?zasto je obrisan?nadam se da ovo nije spem.

  3. Nekvalitetan, ili je imao adresu sajta, ili nešto treće.

  4. Gde se nalazi tema TRANSFER BLAMA?

  5. Imam jedno pitanjce.
    Zasto ja, odkada pratim par autora, ne mogu vise da vidim odabrane postere?
    Ili ih ima negde u zabacenom kutku naslovne strane a ja ne primecujem..

  6. Zasto ja, odkada pratim par autora, ne mogu vise da vidim odabrane postere?

    http://vukajlija.com/zabava/posteri
    i sa desne strane
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/odabrani

    Nego, pogledajte malo onaj ktitor forum. :)
    Ima dosta za brisanje.

  7. Јано, имаш одабране постере кад уђеш на секцију "постери", па кликни доле на "одабрани постери" и ту су. :)

  8. Jebote treba da prepiskim ceo sajt da bi dosla do odabranih postera. ah.. sta ces :)
    fala Peki nisi mi bio ni od kakve pomoci pod milim bogom!
    bukaklijo nema na cemu :)

  9. Види га Еди како ми је искусно скинуо муштерију...

    Нема на чему Јано, али оно, буквално нема на чему. :))

  10. Види га Еди како ми је искусно скинуо муштерију...

    Hahah. A ja kao da pomognem. :)

  11. Ne,ne bitno je da se meni dnevno obriše ili poster ili definicija bez ikakvog povoda,a onda se kulira prijava u ovoj temi.

  12. Ne,ne bitno je da se meni dnevno obriše ili poster ili definicija bez ikakvog povoda,a onda se kulira prijava u ovoj temi.

    А и дефиниције и постери ти тако генијални да се човјек право запита: имају ли ти модератори очи? Јел' се тако осјећаш?

  13. Daj Zonki opusti se, mnogo kvalitetnije definicije od tvojih, a i definicije sa mnogo boljim skorom od tvojih se brišu, pa nikom ništa. Pogledaj pravila, mod ima pravo da obriše koju god definiciju hoće. A i povoda sigurno ima, veruj mi. Pa jebo ga baš, nećeš crći zbog obrisane definicije čoveče.
    Izvinjavam se što ja odgovaram, al' ajde ovo mu dođe kao mala pomoć.

  14. Ako nije problem, moj +/- odnos ocena, da vidim da li sam malo manji hejter nego pre?

    EDIT: Hvala Peks, ovo je jače od mene JA ČITAM, dogodine pretičem Zyclona :D

  15. Страјо, 31945/14540.

  16. Brate ne vidim svrhu brisanja ako ima pozitivan skor. Ne vidim svrhu kačenja,ako će nekom da se digne da je obriše tek tako...Sve defke i postere koji su mi obrisani su bili sa pozitivnim skorom. A ove ostale stoje kako stoje. Opet pišem,nisam ovde zbog poena. Ali šta me drkaš koji kurac. Jednostavno mi stavi zabranu postavljanja ako ti se ne sviđaju stvari koje kačim,iskreno me zabole,ali nemoj to raditi ako je defka ili poster tu par dana sa pozitivnim skorom i tebi eto dođe da klikneš na X. Ako si već toliki mudadžija da obrišeš onda napiši razlog,a ne dva puta da pitam i svi kuliraju.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.