Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Да ли постоји тема за историјска питања о сајту за новије чланове? Да ли је цена ктитор налога била иста од кад је уведена? Када је уведен ктитор налог?

  2. Youcanthandlethetruć, mislim da takva tema ne postoji, ja sam se recimo informisao na temi "Dogodilo se na Vukajliji" kao i na FAQ. Mislim da je to dovoljno za bolje upoznavanje sa istorijatom sajta još sad imaš precizno vreme i datum.

  3. Ћу нађем, зафаљујем! Можда и променим ник у то како си ме ословио. :)

  4. Еддие, не добија се бан за плагирање, него спемовање плагирањем.
    Труте, можеш овде да питаш такве ствари, на овој теми. Што, да нећеш документарац да правиш? :)
    Да, цена је иста откад је уведен ктитор налог, само је накднадно уведен попуст за оне који уплаћују на 6 месеци, односно годину дана, ђутуре.
    Ево теме http://vukajlija.com/forum/teme/9663

  5. E pa imam ja onda pitanje Muluce, kaži ti meni koji su sve nadimci dodavani na profile autora, ako možeš da se setiš nekih...?

  6. Какви надимци? Оне као титуле што су пре постојале, на конто популарности? :)

  7. E to, ne znam na konto čega sve ali to :)

  8. Па да, на конто популарности.
    Јеби га, сећам се само Vukajlija Hall of Fame и да је курд то имао. Била је и Легенда ваљда или тако нешто хаха :) Нек допуни неки Метузалем ако се сећа.

  9. Hvala na trudu. :)

  10. Што, да нећеш документарац да правиш? :)

    Не, него ми нешто пало на памет како би се реаговало кад би поскупело (инфлација, поскупео бензин, струја и тако то). :)
    Пошто видим овде има и аутбрстова кад се одабере нека необична дефиниција.

  11. Ја се сећам да сам имао око 400 поена и да сам био Вукајлија Суперстар или тако нешто. :)

    ЕДИТ : Мислим да их је Баракуда негде све пописао.

  12. ma imalo je svasta, pocinje sa nubom, pa solidan, dobar vukajlijas stagaznam, pa ja mislim da je bilo i cak noris. i taman kad sam ja pocinjao da idem na prvu stranu i da napredujem (nesto ko blek hol kasnije i straja...), ukinuse to. uskratise mi pravo da budem cak noris (ili hal of fejm, ne secam se, i to za nekih nedelju dana) :)

  13. Hvala Metuzalemi (to je Milica rekla :) ), ako vas ne mrzi, moglo bi to jopet da se stavi ali da bude sprdačina opasna :))

  14. Јел се сматра спемом ако се стави овај главатар?
    http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/200701/1/medium_zmaj.jpg?1297516625

  15. Не сматра се, али ће ти неко убрзо вероватно обрисати због конфузије, знам из личног искуства :)

  16. Da li bi neki modulator mogao da mi kaže koliko sam definicija ocenio? Živo me zanima, bilo bi lepo voditi računa o tome.

  17. 3320/1446
    pa saberi

  18. Прво да се захвалим на "експресном" одговору од стране Мулуце :)
    И знам да звучи отрцано и да ми сад неко од вас јебе кеву у мислима али колико сам плусова и минусова дао? :Д

  19. 'Fala n'odgovoru mylyce. :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.