Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Zanima me zasto se za postere ne dobija zbir glasova, makar to ako ne mogu da se uzmu u obzir za plasman, mada gomila ljudi dolazi ovde iskljucivo zbog postera tako da bi bilo lepo da se posteri i definicije boduju odvojeno. I jos nesto, ko, kako i po kom kriterijumu odredjuje postere za odabrane, posto se s jedne strane u odabranim mogu naci gomila lose ocenjenih postera, a s druge strane odlicni posteri prodju ne opazeno tj, samo jedan dan su aktuelni? Unapred zahvalan na odgovoru!

  2. Zanima me zasto se za postere ne dobija zbir glasova

    Сајт је првобитно направљен за дефиниције, тако да ће оне (вероватно) увек бити у првом плану, док газда не каже супротно.

    I jos nesto, ko, kako i po kom kriterijumu odredjuje postere za odabrane

    Постере у одабране стављају модератори, или по сопственом нахођењу, или из теме за предлог постера за одабране (можеш наћи ту тему на форуму). Скор није мерило квалитета постера, тако да он нема једину улогу када је одабир постера у питању.

  3. Hvala na odgovoru, donekle si mi pojasnio. Ukoliko skor nije merilo kvaliteta, mislim da ni subjektivno misljenje moderatora takodje ne bi trebalo da bude merilo kvaliteta, zar ne? Stavite neku aplikaciju kojom ce ljudi moci da predloze jedan poster dnevno za odabrane, pa na kraju dana izaberite onaj sa najvise predloga. A sto se tice teme koju si naveo, poceo sam da je koristim ali opet zar nije lakse aplikacija pored patrica? :D
    Ne radi se ovde o mojoj licnoj zelji da mi poster bude medju odabranim niti mislim da sam jos uvek merodavan da pametujem, govorim ovo jer je moj utisak da je sajt napravljen da bi se moderatori i samo moderatori zabavili, a to onda gubi draz cele price! Jos jednom hvala na odgovoru

  4. govorim ovo jer je moj utisak da je sajt napravljen da bi se moderatori i samo moderatori zabavili, a to onda gubi draz cele price!

    Грешиш. :) Модераторису су углавном нешто меродавнији од регуларних чланова када је у питању процена квалитета, с обзиром да су у питању углавном квалитетни аутори активни више година на сајту. :)

    Ово за ту апликацију, шта да ти кажем, то је посао Каизена, не могу ја ту ништа. :) Није ни тема лоша, кад нема кише, добар је и град. :)

  5. Pazi tek pre par dana sam se aktivirao na sajtu, stvarno sam se odusevio i mogu ti reci da mi drzi paznju dobar deo dana (verovatno samo u pocetku), sto se tice definicija skontao sam da ne vredi ni da se trudim jer je skoro sve sto mi je palo na pamet vec neko "definisao" tako da od toga odustajem, posteri mi se svidjaju. Mislim da ovaj sajt moze da bude mnogo poseceniji nego sto je sada i da zadrzi svoje posetioce. Samo su po meni potrebne neke sitne ispravke, jer pored toga sto se vidi nesto novo i kreativno, poenta je i da se ljudi takmice i sto im se vise prostora za to takmicenje da, cesce ce dolaziti. U svakom slucaju hvala ti za ove odgovore!

  6. Нема на чему, мод тим Вукајлије Вам жели пријатан боравак на сајту. :)

  7. Где је тема за спем? Не могу да је нађем :)
    ЕДИТ: Нашо, фала не знам што ал фала :Д

  8. Jedno pitanje samo za nekog moderatora, zašto mi je poslednja defka obrisana jebeno me interesuje nit' je plagijat nit' je imala loš skor???

  9. Неквалитетно је дефинисана.
    3 пута си поновио израз - и у наслову и у телу и у примеру, иако је већ из наслова јасно о чему се ради. Учинио си и тело и пример сувишним.

  10. Jako dobro zapažanje, i dalje mislim da defke uopšte nije trebala biti obrisana, nadam se da će admin vukajlije riješiti situaciju. zop

  11. И ја се надам, поздрав :)

  12. Kad će ponovo biti aktivirana Pekijeva tema o predlaganju novih definicija za naslovnu?
    Bilo je govora o nekih 7 dana,a prošlo je više od 10 i ništa.Hoće li uopšte biti ponovo otvorene, ili ne?

  13. Danas će biti otvorena, idi vidi na temi, napisao Peki sinoć.

  14. Модераторису су углавном нешто меродавнији од регуларних чланова када је у питању процена квалитета, с обзиром да су у питању углавном квалитетни аутори активни више година на сајту.

    Пеки, извини али овде си тако лупио глупост да је то страшно... сама насловна страна је једно време била показатељ те процене квалитета које имају модератори, ето само сам то хтео да речем, љубим, Фејз оллололол

  15. То је плагијат плагијата. Чак је и прва таква дефиниција плагијат фазона на енглеском, преведена само половично.

    http://vukajlija.com/walk-of-shame

  16. јел одговор "зато што је идиотска" пије воду?

  17. upozorenje pred ban najlon kesi.

  18. Hahaha, ja sam kucao hod srama, setnja srama, korpa za otpatke i nista mi nije izaslo xD Hvala na odgovoru.

  19. Јел спемерска екипа премештена у Игре ил ми се чини?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.