Pitanje autor - odgovor moderator

  1. Frenki, kalendar po datumima za naj postere ne radi, na to sam mislio ali evo vidim i drugi su primetili.

  2. nem0, aj skalaj malo. pitao sam administraciju.
    a i nemoj da kometarises kad ih nisi ni vidio.
    u zdravlje!

  3. Francky Delevra
    Evo tvoje sedplas. Moraš priznati da je Zezatorova bolje sročena, a i tvoja je obrisana pri skoru 6:6 što znači da se ni autorima nije previše svidela.

    Ok, zahvaljujem Frenki, i izvinjavam se i Zezu a i modovima.

  4. Koja je fora sa menjanjem razloga za banovanje dok traje ban.I koja je fora da se autorima produzava ban tokom trajanja bana? Nek mi neko odgovori na ova pitanja. Neko ko ume molim vas.

  5. koja je fora da se autorima produzava ban tokom trajanja bana? Nek mi neko odgovori

    koliko videh obicno bude zbog otvaranja duplog .....

  6. Pajko ti kada budes moderator onda cu od tebe ocekivati da dodjes ovde da mi kazes neku. Do tog, za vuku sudnjeg, dana odista ne vidim tvoje pojavljivanje ovde produktivnim i ne vidim razlog da ti meni. bas ti odgovoris na postavljeno pitanje. Ako ti je stalo do toga da se pravis pametan zamolicu te da odes na gde ce zaista nekog interesovati sta ti imas da kazes. Tako da ne spemuj temu. I ne zanima me sta si ti video. Hvala
    edit: ja i dalje cekam odgovor nekog moda.
    jos jednom citaj post iznad, nemas ti intelektualnih kapaciteta da mi pomazaes. Decko odjebi od mene u troskoku. Da ne spemujem temu.

  7. Јано, зато што се понекад деси да модератор који банује не напише комплетан разлог, а то је врло битно код примењивања прогресивног бана. Односно, нама стоји у историји бановања да ли је аутор претходно банован и због чега. Ако видим да опет прави иста срања због којих је раније банован, сваки следећи пут ће добијати све дужи и дужи бан због понављања прекршаја.
    А то за продуживање бана у току бана може да се деси ако се накнадно открије још неки прекршај тог аутора, типа прављење дуплог што каже пајко.
    На пример, ја сам неког лика бановала због хејта ка једном аутору, да бих накнадно открила да је хејтовао још 10 аутора, па му продужих бан.

  8. Cek Milice ti sad meni govoris da moderator opet ne moze toliko da se sastavi da napise valjano razlog za banovanje?
    Da se razumemo meni ne smeta duzina bana namenjena nekim autorima, kapiram i razlogle za produzenje bana. Mene zanima koja je fora sa konstantim menjanjem razloga za banovanje. El se vi ovde igrate uvoda u pravopis jedan na jedan? Posto je fezbukmanijaku tri puta za manje od 24 sada menjan tekst u razlozima za banovanje. Mene zanima da li je to nova praksa?
    I jos jedno pitanje el nova praksa da vam autori poput Pajka ovde primecuju i odgovaraju na pitanja? Zaboga pa ja sam mislila da je ovo jedina ozbiljna ali bas ozbiljna tema.

  9. Да, то ти говорим :)
    Нова пракса је да се што детаљније, али јасније објасни зашто је човек банован. Што због тога да исти прекршај не би направили остали аутори, што због прогресивног бана, што због тога да аутор има утисак да је банован са конкретним разлогом.
    Модератори у брзини, непажњи, не примене ту нову праксу, па неки други докон модератор, упућен у ситуацију, дође и исправи то, што је потпуно океј.
    За мене је цео овај форум недовољно озбиљан да бих обраћала пажњу и реаговала на таква ситна излетања као и какви аутори то раде, а такву праксу препоручујем и теби :)
    Ако проценим да неко то константно, непотребно ради, добиће моју реакцију.
    Можда човек покушава по сваку цену да ти се приближи, па још сав одважан ради то на теми где може због тога да попије казну. :)

  10. Pajko ti kada budes moderator onda cu od tebe ocekivati da dodjes ovde da mi kazes neku. Do tog, za vuku sudnjeg, dana odista ne vidim tvoje pojavljivanje ovde produktivnim i ne vidim razlog da ti meni. bas ti odgovoris na postavljeno pitanje. Ako ti je stalo do toga da se pravis pametan zamolicu te da odes na gde ce zaista nekog interesovati sta ti imas da kazes. Tako da ne spemuj temu. I ne zanima me sta si ti video. Hvala
    edit: ja i dalje cekam odgovor nekog moda.
    jos jednom citaj post iznad, nemas ti intelektualnih kapaciteta da mi pomazaes. Decko odjebi od mene u troskoku. Da ne spemujem temu.

    Трансформација у ЈТУ-а је отпочела и већ се отргла контроли.

  11. Шта значи ово пре НаН дана?

  12. Milice onda ne trebate vi modovi da nama objasnjavate novu praksu. Vec neko vama treba. Posto je evidentno da tu novu praksu nista usavrsili ic. Bar neki od vas. Neki dokoni ocigledno jesu. A oni jos dokoniji su je vala doktorilrali. Ako vec pravite glupave greske. Gledajte da ne budu tako ocigledne da se ne saplicete o iste u vasem moderizovanju.
    A sto se tice priblizavanja meni :) imali bi vise vajde ljudi da se priblize roju besnih pcela nego meni :)
    Grasias

  13. Не треба да вам објашњавамо, али ето, ја сам добре воље и једна од оних доконих.
    Хвала на сугестијама, али не бринем сувише о томе да ли ће неко од вас да протумачи наше поступке као грешке, јер свака може да се исправи. А ко ради, тај и греши. ;)
    Исто тако, ко што ја не бринем о томе, нема потребе да ти бринеш о нашем саплитању, док год тебе лично не угрожава. :)
    Нема на чему.

  14. aleksandra007, то је неки баг с временом, треба да исподешаваш нешто на компу. Порчитај на овој теми, пријављивали су и други http://vukajlija.com/forum/teme/18772 можда ти нешто од тога помогне да га решиш.

  15. Је л' зна неко одговор на ово питање?

  16. Немам појма, јел си пробао да повратиш слику преко коментара?

  17. Ja sam probao, ne ide...

  18. Jukenthendl the truć, ako si iskopirao image url i postavio negde (tipa na forumu) samo opet idi tamo gde si postavio pa opet kopiraj url. Neće nestati, po tom principu radi ona tema za najglupŠi poster, vidiš da ostaju slike tamo iako se posteri obrišu.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.