Pitanje autor - odgovor moderator

  1. da li mogu da znam zbog cega mi se brisu posteri?|
    do sad sam 2 izbacio, oba su obrisani o.O
    obrazlozenje?
    hvala.

  2. Вероватно су срање.

  3. Okasnio sam sa odgovorom tako da izvinite na spemu.

    Mogu li ktitori da pristupe tuđoj definiciji sa groblja ako imaju link do nje?

    Ne mogu. Mogu samo svoje defke na takav način da vide. Prekopiraju link defke koju su upravo izbacili i sačuvaju u kompu. Obični smrtnici ne mogu. Jebiga.

  4. jel moze neko da mi objasni kako to da je prema misljenju jednog moderatora jedna defka materijal za naslovnu a prema drugom, materijal za groblje?? kako moze da postoji tolika razlika u tom shvatanju kvaliteta??
    pitam jer je poslednja defka na naslovnoj, "pasivno pusenje" gotovo identicna definiciji koju sam ja napisao prije nekih mjesec dana ili tako nesto i koja je obrisana. ne sjecam se tacno rasporeda i izbora rijeci ali je jebena sustina bila potpuno ista.

  5. mislim da je fora u tome da lepo sročiš i napišeš, zato se zove definicija. Šta meni sve padne na pamet pa ipak nikad ne bih tako dobro skrojio kao što to uradi neki iskusniji autor.

  6. koliko je meni krivo sto ne mogu da vidim ovu moju sa'ranjenu sad. ne sjecam se tacno kako sam je srocio jer jbg u februaru sam je napisao, ali sustina je bila ista potpuno.

    ali ipak nejasno mi je kako sitnice (a siguran sam da su razlike vrlo sitne) mogu da presude izmedju naslovne i groblja....

  7. Pasivno pušenje

    Kada muškarac počne da ljubi ribu koja mu je do prije minut pušila i tada u svojim ustima osjeti ukus svog kurca.

    Evo tvoje sedplas. Moraš priznati da je Zezatorova bolje sročena, a i tvoja je obrisana pri skoru 6:6 što znači da se ni autorima nije previše svidela.

    O postavljanju ove potonje na naslovnu ne treba trošiti reči zato što mislim da ju je postavio kaizen, tako da...

  8. Jel može da se otvori ova tema?

    http://vukajlija.com/forum/teme/22080?
    Danas je Derbi.

  9. Да бре отварајте тему да се пљујемо:)

  10. Да бре отварајте тему да се пљујемо:)

    Ja zaboravio juče da tražim. Setio se kad nisam bio pri kompu, a kad sam bio, zaboravih.

  11. Откључано.

    Fala....

  12. Jel može bar da mi se odgovori na ovaj zahtev?
    http://vukajlija.com/forum/teme/11434?strana=84#post_1161940

    EDIT: Hvala Frenkiju na usluzi i Surovom na profesionalizmu...:)

  13. @kramponom: znam da je ovaj moj post tebi bespotreban, ali čisto da ostali moderatori znaju, na zahtev mu je odgovoreno i frenki ga upravo uslužuje.

  14. Šta je to Strajo? Ne razumem pitanje jebiga.

  15. Ne radi kalendar kod postera.... Jel bag ili trajno ?

  16. Вероватно газда нешто чепрка. :)

  17. zanima me koja je to tema,?, gde je ming popusio ban

  18. Пајко, побрисани су постови заједно са осталим невезаним за тему. Тема је Фотографије вукајлијаша, али ова новоотоворена.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.