Prijava

У ово убрајам и Маратонце и све такве филмове који су снимани у оно време

Савршен филм, хумор је изгубио на снази форсирањем тих легендарних фора, али опет су то одлични филмови. Чак хумор није исфорсиран, нису ти филмови превише нападни.
Пре ће бити да се ове сумње из наслова оправдао односе на Жикину династију.

Ti filmovi su nastali pre kursadzija :)

ма да ли мислиш да је то тај хумор... дебилан, сељачки или је ипак то култна ствар?

Ma jok bre, Ko to tamo peva je film priča za sebe. Izuzetan film sa odlličnim glumcima i veoma tragičnom poentom samo je problem što masa kao i obično se hvata za gluposti i fore koje nemaju veze sa mozgom i onda ispadne da i film nema veze sa mozgom.

Ko to tamo peva je film koji ne možeš ravnodušno da svariš ako shvatiš njegovu pravu poentu!

Ovo sto kaze Uros, otprilike.

Главни фазон је што неких 75% људи нема појма о чему се ради у филму. Само знају форе и најпознатије цитате.

Кад су тупаџије. Ко то тамо пева је Србија утиснута на филмску траку.

Главни фазон је што неких 75% људи нема појма о чему се ради у филму. Само знају форе и најпознатије цитате.

Jedan moj drug spada u tih 75%.
Stalno citira "Maratonce", a nije ni odgledao ceo film.

Kako mozes te dve stvari porediti. Jedan od najboljih, ako ne i najbolji film i ove gurbete sto prepricavaju viceve. Ko to tamo peva sam odgledao sigurno 20 puta i jos mi nije dosadio.

Ko to tamo peva je dobar film. Maratonci su za nijansu lošiji, ali ipak dobri. I sve bi to bilo kul i kao do jaja, da ih jebeni imbecili ne iseravaju 3 puta u 4 minuta. Preživari humora jedni.

EDIT: A još manje su mi jasni oni koji te filmove gledaju u proseku jednom mesečno. Brate.

Humor kakav treba , psovka kad se pojavi ostavi utisak , inace se ne forsiraju , de se pojavi - smesno je .

A "Sekula i njegove žene" i "Tesna koža"? ozbiljno pitam...

Doduše, "Ko to tamo peva" je dobar film. Kakve "Kursadžije"...

Kursadžije i dela Dušana Kovačevića su dupe i oko, s tim što su naravno Kursadžije dupe u tom poređenju.

Kako se zove onaj film de je glavni lik debeo i voli da jede krempite i ide okolo i kolje narod.

Мени је рецимо идиотски, као и Маратонци, у рангу ми је Жикиних династија и осталих набројаних овде...

Davitelj protiv davitelja. Tasko Nacic glumi tog lika.

И Кенгур ће постати то исто. Тај филм сам још у полупразном биоскопу гледао, кад нико жив није знао за њега. Онда су почели да га приказују три пута дневно на фоксу, па је постао толико отрцан да је то неподношљиво. Добар филм који је изгубио своју сврху зато што неки имају потребу да тристашесетчетри пута дневно кажу: "јебави вас квима увеђаји."

И Влатко је поменуо Тесну кожу, оно је такође савршен филм. Искључиво на први део мислим, остали су крш.

Да али Кенгур није сељачки хумор... ако ме разумеш... У овом је добра поента ал сељачким хумором изражена, што аутоматски умањује поенту филма... моје мишљење