Prijava

Posle psy-trance žurke može sve da se sluša, samo da odmara mozak i uši :) A Tool definitivno odmara mozak od dobre stare Full Ončine :)

Evo nešto što mogu da slušam uvek!!! http://www.youtube.com/watch?v=gGTUz4OnzdM Neverovatno koliko emocija u jednoj traci. Svaka čast Metu Uelmenu :)

ja tek sad provalih da imamo dvije buksne na sajtu :D

PozdVar ljudi, odo' da jurim buksnetine!

@sedplas
ja sam ti vrlo specifičan konzument gitarske ali i elektronske muzike. Nikada se nisam ''kleo'' u jedan bend ili izvođača da sam ih izdizao u zvezde. Jednostavno, ja samo slušam takvu muziku i ništa više od toga. Ne želim da ulazim u rasprave tipa koji bend je bolji, zašto je bolji i koliko je bolji, jer svako ima svoje mišljenje. O ukusima i sl. njesra.
Mada sam mišljenja da ljudi koji veličaju jedan bend ili izvođača ili jednu vrstu muzike, koja je ipak, opet širok pojam, nezreli ili neupućeni, jer ne možeš ubeti repera koji se kune u Eminema da je Dikinson bogotac i obratno.

ok razumijem te, čak bi se i složio sa tobom. Ja na primer obožavam Mejdene i ZA MENE oni su najbolji, No 1, ali ja ne osjećam potrebu da drugim ljudima namećem to mišljenje i da ih prozivam ako ne misle isto.

Ali iako ti očigledno nisi takav, ja imam utisak da većina fanova Tool-a imaju tu želju da ''nauče'' druge kako je Tool genijalan i neprejebiv ni za 100 godina, zato moje poređenje sa EKV fanovima. Mada kontam da ima izuzetaka na obje strane, a možda sam se ja samo zajebo za toolere....

Mnooooogo je teže napraviti remix neke stvari, nego napraviti svoju.. :) Evo ja imam par svojih traka koje nisu remixovane i za koje mi nude neke pare (Naravno ne pristajem ni na kakve pare, jer će posle ta traka postati tuđe vlasništvo), a svaki pokušaj remixa neke kultne stvari ostaje samo pokušaj uradjen do 2 minuta :) Jednostavno je nemoguće skinuti sav taj trud, osim ako nemaš baš baš baš ogromnu volju i želju, što ja u ovom slučaju nemam :)

Је л' свираш неки инструмент?

Седплас што тупиш?
''Изузетака са обе стране''....који трол.
Него, ја их искрено не слушам. Ал сам добио препоруке од људи који имају добар укус, тако да планирам да се бацим на преслушавање.

ali ja ne osjećam potrebu da drugim ljudima namećem to mišljenje i da ih prozivam ako ne misle isto.

Baš to.

ja imam utisak da većina fanova Tool-a imaju tu želju da ''nauče'' druge kako je Tool genijalan i neprejebiv ni za 100 godina

ako slušam i volim Tool, onda sam i ja njihov fan. Ako slušam Mejden i volim Mejdene, onda sam takođe i njihov fan. Ali ko je bolji bubnjar, Keri ili MekBrajn, to ostavljam ''onim kvltovcima'',pa neka povade jedan drugom oči. Ja ne bežim od konflikta, samo izbegavam da ulazim u (po meni) neboluzne i besciljne rasprave:)

Vecina tehno remiksa su tesko sranje.
Das mu po tuc-tucu i ti si neki umetnik.
Jesi kurac moj.

Буксно, идеш на едит/измени, не мораш писати нови коментар да би се исправио. ;)

А Тул јако врло пуно много волим и поштујем. Једна од омиљених:
http://www.youtube.com/watch?v=6qSOhaV3-is
:)

Буксно, идеш на едит/измени, не мораш писати нови коментар да би се исправио. ;)

ma mrzelo me...

@Džimi
Ne, zato mi je i teško. Da znam da sviram gitaru, sve bi to skinuo za minut. :)

menijesamodosadno
Седплас што тупиш?
''Изузетака са обе стране''....који трол.

koji kurac??

buxno- razumijemo se :)

Ma NEBUCHADNEZZAR je najjači DJ i muzičar ikad!!! To ne znači da se vi slažete ili da treba da se slažete s'tim.. :)

Buksnetina
Ma NEBUCHADNEZZAR je najjači DJ i muzičar ikad!!! To ne znači da se vi slažete ili da treba da se slažete s'tim.. :)

Nisam kompetentan, jbga:)
ALi i ja sam jedno vreme zezao sa elektrozvukom, uprkos tome što sam 15-tak godina svirao gitaru.
evo jedne moje u elektro-indastrijal fazonu. Imam 50-tak stvari, ali me mrzelo da aplodujem
http://www.youtube.com/watch?v=TuNqLIhAKdY
edit: neću više da spemujem

@Džimi
Ne, zato mi je i teško. Da znam da sviram gitaru, sve bi to skinuo za minut. :)

Е, па баш зато што не свираш, мислиш да је лакше нешто измиксовати, него одсвирати. Веруј ми, ја сам просечан свирач, али опет знам да сам јако много труда уложио у достизање тог просека. С друге стране, ја свирачки могу да се упоредим са митисером на дупету Адама Џонса (гитариста Тула), можеш онда да замислиш колики је тек он труд уложио у своје. А он није ништа посебно у односу на неког са музичке академије. :) Зато ти кажем, немој потцењивати музичаре и стварање музике на инструментима.

Мораш да будеш искрен и признаш да је електроника настала у тренутку кад је технологија досегла тај ниво да и музички неталентовани људи могу да праве музику. Не кажем да су сви они неталентовани, али већина нема благу представу о теорији музике, а као је стварају. :)