Prijava

Линда је одлично одиграла улогу, баш ми је била (што рече једна жена данас:) "узорак" кад сам била мала...

Ја сам хтео да ми Линда Хамилтон буде кева.

Замисли ово ти кева и дође овако на родитељски:
http://www.shoppingblog.com/pics/linda_hamilton_T2.jpg

Da! Obožavao sam ovaj film!

Ulogovao sam se da bih izjavio da sam ovaj film gledao krajem osnovne skole 72 dana za redom...Ni malo se ne sprdam...Opet bih ga gledao...

Свака част Крампоном!

Ja sam navijo za onog pandura, što hoće da ih potepa. Kako bi bilo do jaja da ih dovati i onog malog izmlati po ćili.

Govnar mali usrani.

Ја и данас неке људе којима се филм не свиђа, не узимам за озбиљно.

A ja sam ga gledala sa svojim odeljenjem u bioskopu, svi smo vrištali od prve scene, nije da mi je omiljeni film- ali mogu reći da mi je obeležio početak 90ih...

Пошто не раде линкови за јутјуб, тражи:

Nuclear Nightmare (Terminator 2)
и рецимо
Linda Hamilton scenes from Terminator 2

Ja volim ovaj film... Nekako je obilježio neku eru ako se tako može reći.... Stvarno nemam cd niti kasetu, ali kad god vidim da se prikazuje neđe, sjednem i gledam ono s merakom kao prvi put da gledam i baš mi je kul, dok se za ostale serije i filmove to ne može reći...
Nisam jedini, kad sjedim neđe, kod nekoga, svi posijedaju i gledaju s mirom, niko ne govori E SAD ĆE OVO DA SE DESI, E SAD ĆE ONAJ DA URADI ONO, nego svi ćute i kao da po prvi put gledaju

Drugi deo je keva, ovo ostalo je sve komercijala. Mada u trećem delu ima dobrih scena, na primer kada T rešeta one pandure a ne ubije nikoga od njih. Ili ona poslednja sa helišom u atomskom skloništu.

http://www.youtube.com/watch?v=vNjeYcmP1S4

Осим последњег дела филма, веома емотивно сам доживео и сцену кад она кросерица одлази под камион... Јеботе, много добра кроска, одувек сам сањао да имам такву...

Не, нисам гледао милион пута и не нисам био опседнут филмом! Јебено сам бежао са 5. или 6. часа у основној гајби са екипом да гледам, типа нас 4-5 клинаца тад имало видео рекордер(била она инфлација и то) а мени неко снимио филм на ВХС-у, и онда док маторци не дођу са посла одгледамо га лагано и растанемо се. Смео бих да се кладим да је то било макар 2 пута недељно, сваке недеље током буквално целог 5. разреда. А мој кум је донео нож у школу у кабинет хемије(нисмо имали хемију, само смо тамо имали неке часове) и на белој клупи урезао "Нема судбине" по узору на Сару Конор хахаха. Какво је то време било, бокте...

Осим последњег дела филма, веома емотивно сам доживео и сцену кад она кросерица одлази под камион... Јеботе, много добра кроска, одувек сам сањао да имам такву...

Zajebavaš nas? Reci mi da nas samo ložiš ko Džimi na onoj temi.

Zajebavaš nas? Reci mi da nas samo ložiš ko Džimi na onoj temi.

Зашто би те зајебавао? Хоћеш да кажеш да филм није један од најбољих, ако не и најбољи акциони филм икада?

Двојка је ВРХЧИНА!
Пошто су моји кадгод држали видео клуб, сећам се постера који је био у локалу, јако ми је жао што га нисам сачувао.

А гледао сам и стопут на телевизији и сад први пут чујем да постоји и нецензурусана верзија. Ако неко може да ми добави. био бих захвалан.

Ja imam istu jaknu k'o Šrafcenegeeeeeeeeeeeeeeeeer, breeeeeeee!!!

Pitam za motor bem te u mozak asmatični lolololo

Odem ti ja na buvljak '92, baja prodaje videokasete.Tumaram medju naslovima i naidjem na T2.Najezio se.I pozeleo da ga kupim, ali prodavac ima posebnu cenu za njega.Stisnuo sam zube i platio za Termija tri put vise kinte nego za neku drugu kasetu.Nisam se pokajao nikad, odgledao sam taj VHS jedno trideset puta, ni danas mi nije jasno kako su uspeli u ono vreme onako jebitacno dobro da naprave taj film.Volim i prvi, da se razumemo, ali T2 je T2.Kao sto je Road Warrior za Mad Maxa, kao sto je Aliens za Aliena to je T2 za Terminator fransizu.

Pitam za motor bem te u mozak asmatični lolololo

А да, уништавање аутомобила и мотора у филмовима иначе доживљавам веома емотивно. :)