Prijava

Što, opet, ne menja činjenicu da si ti u jednom trenutku rekao: "A u pičku materinu, ne mogu više" :)))

Нисам рекао ''не могу више'', него ''смара ово'', натезали би се пола сата. :)

Ahahahahahaha, 'ajde dobro, neka bude da je bilo tako. Ako će ti biti lakše :*

Kad modovi spemuju oni to rade suptilno...

мрзи ме да прочитам све, ал ево кратко до одговорим. дакле, не знам колико кеша оћеш да уложиш у масу, али купи канту Веј протеина, питај продавца који је добар за тај кеш који си припремио. можеш и да купиш гејнер, он ти даје поред мишићне масе и маст, јер је има и УХ и протеина у односу 2 према 1. купи и десктрозу то ти је грожђани шећер који ти иде одма у крв чим га попијеш и то ће ти дати енергију. невезано за све ово купи сурутку у праху (није скупа) и шибни 2,3 кашичице у млеко кад год га пијеш.

Tek sam sad videla. Pa covek je postavio pitanje kao problem, kao visok je a mrsav. I ja pomislim kakav uzas, treba mu neki savet. A on tek mnooogo kasnije kaze: ......sad sam druga godina (srednje skole, predpostavljam)..........
Mislim, zaista! Pa to nije problem gojenja, dete, to je problem razvoja.....

Зар није много лепше јести месо, него гутати канте протеина или чега већ?

Зар није много лепше јести месо

AMIN.

Ma meni u principu uopšte nisu jasni ljudi koji kukaju nad svojom kilažom, i oni podgojeni i oni neuhranjeni tipovi. Sva ta opterećenost hranom... Čemu?

Sva ta opterećenost hranom... Čemu?

Ummm, zbog zdravlja možda?

Џими
Зар није много лепше јести месо, него гутати канте протеина или чега већ?

Не разумеш Џими... Човек не може да поједе толико меса, јбг.. Не може да свари, не може да припреми, не може да купи... Једноставно има мали милион разлога. Зато је направљена спортска суплементација и њу сви користе (не ХЕМИЈА, већ суплементација, дакле ДОДАТАК већ постојећој исхрани).

Ма, разумем. Али је бесмислено. Некако је назор и неприродно.

Коси се са мојим хедонистичким начелима. :)

messalina

Sva ta opterećenost hranom... Čemu?

Ummm, zbog zdravlja možda?

E Mess, pa znaš mene, ja samo vodim računa o zdravlju, ali nisam opterećena svojom kilažom.

Jel dobar onaj sobni bicikl za mrsavljenje?

Jel dobar onaj sobni bicikl za mrsavljenje?

Ja imam sobni bicikl, odličan je za održavanje kondicije preko zime, a ako bi želeo da smršaš, morao bi i da smanjiš obroke za početak.

Добар је да качиш одећу на њега. :)

I peškirče, i peškirče :)

Добар је, ал ништа специјално, више као допуна вежбања. Ако хоћеш да смршаш мораш да мењаш количину унешене хране. Џаба ти ако потрошиш на њему 500 калорија и онда будеш гладан и унесеш 1000. Знам неколико људи који су се угојили јер су хтели да смршају. Јесте контрадикторно али је у пракси сасвим реално.

500 kalorija? Koliko voziš, 50 km u cugu? Ja skinem 190 kalorija za 15 km!