Prijava

А јебига сад, ја очекивао да ме Милица напљује, а да Катија искулира, а оно прошло обрнуто...

Mislim, devojke vole močuge, al u gaćama, ne da ceo budeš močuga.

Е, иначе, кад си мршав, већа ти мочуга. Откако сам набацио мало стомак, мочуга ми се скратила за целих центиметар и по. Мора опет да смршам. :)

Ne spemujte temu, jebo vas otac, ite na jebanje. Mićko, a da ti pitaš trenera da ti promeni poziciju (ukapirah da si centar)? S tom visinom (izrasteš još 5,6 cm) a vremenom ćeš nabaciti nekih 15-20 kila si idealna za SF.

Tejšon je čačkalica, al razbija kako igra.

http://ballersfb.nike.com/basketball_content/nba/players/profile/tayshaun_prince.jpg

Mrmune, pa tebi treba da je drago. Mi veličamo tipove poput tebe- zgodne, visoke, nabildovane, jake ruke, široka leđa. Ne znam zašto se brecaš.

мочуга ми се скратила за целих центиметар и по

Što verovatno ceniš kao statističku grešku.

Mislim, devojke vole močuge, al u gaćama, ne da ceo budeš močuga.

Ovo je toliko smešno da nemam reči.

Е, иначе, кад си мршав, већа ти мочуга. Откако сам набацио мало стомак, мочуга ми се скратила за целих центиметар и по. Мора опет да смршам. :)

Juuuuu, gre'ote... Na trčanje, pod Kitno!

Mrmune, pa tebi treba da je drago. Mi veličamo tipove poput tebe- zgodne, visoke, nabildovane, jake ruke, široka leđa. Ne znam zašto se brecaš.

Па, и нису му нешто јаке руке с обзиром на чињеницу да није мог'о да ми обори руку, а тренира 100 година. Као теретана-блеја-теретана, пичке материне. :P

Добро за рибу се не бринем, имам, није баш риба, ал' је зато добричина , а и висока је 179, боља ми не треба... :)

Ja sam visok 180, 80 kila, trenram k'o stoka (judo) i jedem k'o mećava (ali ne grickalice i te zajebancije, meso brate, meso), nabacio mišićnu masu samo tako :D

Па, и нису му нешто јаке руке с обзиром на чињеницу да није мог'о да ми обори руку, а тренира 100 година. Као теретана-блеја-теретана, пичке материне. :P

Ahahahahaha, pa, kol'ko puta da ti ponovim? TI SI tada MENI OBARAO RUKU, a ja sam te pustio da to radiš. Naravno da si fejlovao, al' to nije ništa strašno. I veći junaci od tebe nisu uspeli u tom poduhvatu. Sledeći put ću JA TEBI DA OBARAM RUKU, pa ćeš onda da pričaš drugu pričicu :P

Ahahahahaha, pa, kol'ko puta da ti ponovim? TI SI tada MENI OBARAO RUKU, a ja sam te pustio da to radiš.

Причам ти причу.

Sledeći put ću JA TEBI DA OBARAM RUKU, pa ćeš onda da pričaš drugu pričicu :P

Договорено. :)

A nisi napisao kako si odustao, jer nisi imao više snage, iako sam ja pružao samo pasivan otpor, a, a, a? Pičko :P

Devojke vole široka ramena i jake ruke.

Nikad jebača od mene...:(

Mićko, Vićko, kako li se zoveš.

A što ne igraš krilnog centra? Mislim, kad si već brzi, jebiga, bacaj trice i idi na polaganja...

Nikad jebača od mene...:(

Надам се да си то схватио као ја, на време. Ја сам то провалио још пре пар година, и од тад спокојно живим са чињеницом да пичку могу да видим само на тв-у и интернету.

A nisi napisao kako si odustao, jer nisi imao više snage, iako sam ja pružao samo pasivan otpor, a, a, a? Pičko :P

Лажеш, курво. Двапут си кренуо у офанзиву и ништа.

Надам се да си то схватио као ја, на време. Ја сам то провалио још пре пар година, и од тад спокојно живим са чињеницом да пичку могу да видим само на тв-у и интернету.

Eventualno na msn, kad uključi kameru :)

Tužan je život nas nejebača...

Лажеш, курво. Двапут си кренуо у офанзиву и ништа.

Joooj, Moke... Pa, nisam baš od kamena, jebi ga. Morao sam da aktiviram mišiće i da promenim položaj ruke. Treba trpeti mrcinu od sto kila na ruci.
Što, opet, ne menja činjenicu da si ti u jednom trenutku rekao: "A u pičku materinu, ne mogu više" :)))

Eventualno na msn, kad uključi kameru :)

Ма јок, не може, и то сам пробао. Мислим, ваљда мора да уђе курац у пичку да би се рачунало јебање као важеће?