Prijava

a jede samo reblja peraja.

Riblja možda? o.O

Пола кесице чипса за 15 км? Fat chance! Онда људи малтене ништа не би морали да једу, а били би хиперактивни као машине.

A?

Фелпс има паре, то га извлачи.

Довољно би било да по цео дан једеш високо калоричне грицкалице типа: пистаћи, лешници, ораси и слично, и високо калерично месо, и уз тренинг то је то.

Мозак сагорева највише калорија. Ових дана сам ишао свако јутро у читаоници да радим. Претходно унесем око 1500 калорија за доручак, одем тамо, радим (а тамо сам супер ефикасан, јер не блејим на нету), и огладним за сат и по. И јебига онда.

A?

Хтедох рећи да ти за 15 km хода треба много више калорија, а камоли за трчање.

1500 za doručak? Kuku, šta ti pojedeš?

A kojom to metodom računaš unete kalorije, života ti? To o brojanju kalorija je ok, al' je smaranje. Ždereš kad si gladan, istrčiš dnevno desetak kilometara i ne misliš ništa.

Mesalina, amin sestro. I ja ću da zalegnem. Slila mi se krv u želudac :)

Понекад 4-5 јаја с месиштем неким. А углавном литар млека са 150 гр плазме и још нешто додам.

Hahhahahahaha, samo 5 jaja? Kilosteru :P

A kojom to metodom računaš unete kalorije, života ti?

Па, знаш колику енергетску вредност шта има.

Ždereš kad si gladan, istrčiš dnevno desetak kilometara i ne misliš ništa.

Ма, где ти то истрчиш дневно 10 км, леба ти?

Хтедох рећи да ти за 15 km хода треба много више калорија, а камоли за трчање.

To jeste, ali na sobnom bajsu se troši mnogo manje kalorija nego na pravom, Na pravom za pola sata vožnje brzinom od 20 na sat potrošiš oko 800 kalorija.

Mesalina, amin sestro. I ja ću da zalegnem. Slila mi se krv u želudac :)

Dovoljno južno, DOOOBAR! :))

Ču' jeb'o te, gde istrčim 10km. A što je to problem istrčati 10km?

Džimi, 4-5 jaja svaki dan? Vodi ti računa o masnom tkivu i holesterolu dok je vreme...

Много, брате, по овој зими. То је један и по круг око Аде.

Džimi, 4-5 jaja svaki dan? Vodi ti računa o masnom tkivu i holesterolu dok je vreme...

Максимално 2 жуманца убацим. :)
Понекад ниједно.

Неко ми скоро рече да не би требало више од 2 комада јаја недељно. Ја омандам 3,4 на очи, са све жуманца и пар кобаје, она ми најслађа. :)

Џими

Много, брате, по овој зими. То је један и по круг око Аде.

Brate, znaš me valjda. Ne priznajem ja te pičke materine: zimu, vetar, kišu, sneg, vrućinu...

Ууу ако нешто никад нисам волео, то је да трчим у празно.

Неко ми скоро рече да не би требало више од 2 комада јаја недељно. Ја омандам 3,4 на очи, са све жуманца и пар кобаје, она ми најслађа. :)

Реално, брате, кад ћеш да уживаш у храни, ако не док си млад?
Радије ћу да живим 40 година и да једем све што ми се једе, него да живим 100 година на травкама неким.

Brate, znaš me valjda. Ne priznajem ja te pičke materine: zimu, vetar, kišu, sneg, vrućinu...

Знам, бре. Живу силу не јебеш.