Ко последњи победник (105)

  1. Nemoj ići FJN, gdje žuriš?

  2. Moram... Došla sam samo da se javim, da me neki ne zaborave :)

  3. Gdje da te zaborave, kad imaš nezaboravan nik...

  4. A što nema nikoga? :(

  5. Dobro kaže Čo, stavarno sam trol! :))

  6. Тролица ваљда? :)

  7. Ајде да се играмо жмурке , ја први жмурим ...1 ,2,3,4,5,6,7,8.....

  8. ja sam zeka i najzadnjiji sam

  9. A gde ćeš ti toliki da se sakriješ? :P

    Ne, ako Čo kaže trol, onda tako... :)

  10. Знао сам да има неки трип у твом полу, али сам знао!

    Парципан шта се бре пљујеш? :П

    Зека или ђаво, одлучи се...

  11. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
    Jao, u šta se uvalih! )

    Ni marcipan ne mož' da se sakrije, i ona je velika. mar, idi žmuri sa L@kijem! :)

  12. А зар се за жмурке не борји 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35... Тако смо бројали кад сам био клинац!

  13. Ma svejedno, kako se dogovoriš. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.