Ко последњи победник (105)

  1. Žene, budite malo normalne...

    sto mi cudno, jebo te, kad mi se neko obrati ovim imenom :)))

    Pozdrav, Forget!:)

  2. Pozdrav svima :) Šta radite, šta ima? :)

  3. Ma nema ništa, slavimo dan zaljubljenih, prvi srpski ustanak i trifuna...

  4. Lepo je kad ste tako praznično raspoloženi :) Ja baš i nisam, nešto sam smorena ceo dan...

  5. Zbog alkohola u svetu godišnje umre 2,5 miliona ljudi, a evropski prvaci u konzumiranju alkohola su građani BiH, koji godišnje popiju 56 litara čistog alkohola.

    BOSANCI ALKOHOLIŠU!!!!

  6. FJN, što smorena, pa vidi kako je fin dan napolju...

  7. Forget! :)))
    Jeste, oće kiša, neće kiša...

  8. oce kaki, nece kaki, ja nisam ni znala da slavimo dub; di naspi jednu

  9. E, 'de si, Mar :)) Nismo se srele sto godina :) Ma, da, ceo dan nešto oblačno...

  10. energijo, samo pokaži prstom koju flašu da otvorim :)

  11. Jeste, ako jedna neće da popravi raspoloženje, dve oće. Dajte duplu! :)

  12. nije prstom nego s' prs; ene kanda mi se prividja tam neka ora'ovaca; kazu to zdravo, a ima daaaanaaaaaaa da je ne pi'.

  13. Prva k'o kamen, druga k'o slama, treća klizi sama :))) Ima za sve, samo ko će da vas nosi kući?! :))

  14. meni noge ne otkazuju, s'm mozak se iskljuci, sve ostalo radi ko sat, ic ne'a se brines; a mozak i kad mi je u punoj funkciji nije nesta posebno bolji

  15. Jel zna neko neki DVD player, a da nije PowerDVD? Nesto se izbagovalo, i kaze da vec ima instaliran, a nema!

  16. Ma kod mene se vrti DVD samo kad je spešl akejžn, pa imam viška para da dignem u devedeoteki neki flimim, da gledam u HaDeu :) Tako da nisam čuo ni za šta drugo...
    A probaj BS plejerili VLC...

  17. Ma probao sam BS Player, ali je DVD onaj sa onim _TS pa moram deo po deo da pustam... tako da je smor, ali uspeo sam da skinem stariju verziju PowerDVD-ja i evo radi.

  18. Odoh, moram da se vratim knjizi da me dotuče... Ostanite veseli :)

  19. Imaš u BSu čitav _TS, samo ga trebaš ubosti, inače ih ima više kad otvaraš preko BSa, ali ok, već si se snašao :)

  20. Ajde, Forget, lepo je to... :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.