Ко последњи победник (105)

  1. Јесам ја. :)
    Ал' живим, волим кад се пате. :Д

  2. Nisu bile zlatne, već sijamski mučeni borci, oni su bili najlakši za hvatanje, jer su uvek na površini :)
    A u selu smo još skupljali skakavce u teglu i posle ih davali kokoškama ...strašno

  3. Ja nikad nisam eksperimentisao sa životinjama. Jedino kad sam bio u Hrvatskoj, doneo sam u čaši od pavlake škorpiju nazad kući, pa sam ulovio skakavca i ubacio ga u tu posudu gde sam je držao. Naravno, škorpija nije mogla da uhvati skakvca jer je brz, pa smo mu brat i ja otkinuli noge i bukvalno ga nagurali škorpiji u lice, dok ga nije ubola. Kasnije je umrla od hladnoće jer se moja sestra smotana bojala da spava sa škorpijom u otvorenoj posudi u sobi, pa je izbacila na terasu.

  4. Па добро, кокошкама није било лоше. :)

  5. ЈЕБЕМ ТИ КЛАДИОНИЦУ

  6. Dete, šta te muči? Evo Totenhem prolazi...
    Čače, šta bi bilo da si eksperimentisao? :)))

  7. ХАХАХХААХАХА , па шта рећи ,деца јебига ......ја сам се издркавао само са инсектима , осе , мушице ,мрави , и тада те рибице ...... нисам болесник ....

  8. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

  9. E,Džanki,moj muž juče dobio neku manju lovu na kladionici ;))

  10. Čače, šta bi bilo da si eksperimentisao? :)))

    Ma pusti, kakav sam ludak, ja sam prstima gurao škopriju i skakavca jedno na drugo.

  11. Код моје другарице млађи брат ухватио зеца за уши и ударио га од зид. Зец је наравно покојни.

  12. кладионица ЈЕБЕНА, НИСАМ УЗО ПАРЕ ВЕЋ НЕДЕЉУ ДАНА

  13. Mene sramota da priznam (al' eto upravo to radim) da sam kao klinka i ja čupala muvama krila.. :/

  14. ХААХХААХХА

  15. НИСАМ УЗО ПАРЕ ВЕЋ НЕДЕЉУ ДАНА

    meni ima pola godine

  16. doduse nisam igrao jako cesto

  17. Е стар то је тежак облик болештине.Ја сам имао друга који је као мали хватао жабе .гуштере , мачке , и "оперисао" их , па после са цревима јурио своју сестру.То ми је огавно.А сестра му је била опасна цава ,јебо би је јако ,сад живи негде у ЕУ ...... него... :))

  18. Пола године '? АУУУ

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.