Ко последњи победник (105)

  1. Šta mislite, da li je mučenje životinja faza kroz koju svi prolazimo kao deca? Da li se razlikuju osobe koje ubiju zeca i od onih koji kidaju krilca muvama?
    Da li ovaj sa zecom i ovaj iz Lakijevog primera imaju veće šanse da postanu masovne ubice?

  2. Nikad mi nisu bili jasni ti ljudi koji muče mačke, pse, zečeve, žabe. Ja bih njima iščupao kičmu i njom bih ih tukao dok svi pršljenovi ne pootpadaju, pa bih im onaj što mi poslednji u ruci ostane nabiju u grlo.

    A Dzankee, kako ti ideš u kladionicu kad si 96-to godište?

  3. Овај из мог примера је постао наркоман , био мало по творзама , луд ко струја.
    Е сад , ово је већ компликовано питање.Можеш да отвориш посебну тему на форуму за то :)) има оних који бисигурно писали....

  4. Ja nikad nisam mucio zivotinje, dok je moj ortak sa 14 naostrio grlic flase, naslonio macetu na stomak i vrteo dok creva ne udju u flasu.

  5. Pa nije isto da ubiješ muvu, koja jede govna, i pritom ih ima na milijarde i zeca ili mačku!

  6. Otvoriću temu, ovo je zanimljivo....

  7. E, i nisu mi jasni oni koji su to gledali, mislim ta mučenja i ubijanja, a nisu sprečili. Ja da vidim nekog da ubija mačku preda mnom, ja bih ga olešio.

  8. 95. сам Чаче :)

    Пуштају ме, знам све тамо.

  9. Nato,ja ne znam da li je to normalno,ali mi je jezivo.Mislim,sad ne bih mogla nikom ništa nažao da uradim,ali i dalje ubijam komarce,muve,pauke..

    Da li je to samo dečija radoznalost ili okrutnost?Iz neznanja?Važi za svako dete,ili je opšta pojava? :/

    Ako se to ponavlja,ako je redovna pojava u ponašanju deteta,onda je alarmantno.Ako je samo faza-a kod dece ih ima bezbroj tokom odrastanja-onda je benigno..
    Međutim,i dalje se stresem kad na to mislim.

  10. Рамоооооооооооооо!! Одбановаше ме!

  11. ne koji kurac
    a jebote
    u picku materinu

  12. како бре ПОНИШТИО ГОЛ ОВАЈ ГЛУПИ СУДИЈА СМРДЉИВКО

  13. ZADNJI!
    PS. dajte da pobijedim, bar jednom, moooolim vas ^_^

  14. Nato,otkud sad to da si keva svima? :)))

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.