Ко последњи победник (105)

  1. Стаклена, читааамо ;)))

  2. Staklena, jesi li definisala nešto? Ja jesam danas. :)

    Nemo, šta je bilo? :)))

  3. Ниииишта, само видех сличицу.

  4. Ljudi, šta radite? Kako ste proveli dan?

  5. Фино, дошли кући и уживамо у благодетима хоум нетворка (читај: кућни интернет). Ти?

  6. Ustao i 2 popodne. Bio do grada, vratio se oko 5 popodne, lego da spavam oko 7 i sad se probudio. Lololo

  7. mila, nisi ti u pitanju, greška... izvini

    slabo ČITAM, a još slabije KOMENTARIŠEM...

  8. Мени Бури задао домаћи, па тренутно покушавам да га урадим. :) Очи ми испадоше, али не знам где је та тема.

  9. Zna se šta ja radim svakog dana...

  10. Не знам да ли да вас припремим за благи шок који Цара и ја припремамо у блиској будућности...

  11. Хајде Данк.

  12. Ето ти сад.
    Видиш, био си у заблуди! :)
    Нема везе, него знам да не радим то овде, па ме зачудило како ми се омакло. :)

  13. Иаммо један паклени план.... АЛИ ПАКЛЕНИ! Да отворимо тему где ћемо објавити све наше ПВТ-ове(само између нас двојице) са свих живих дуплих налога... Многи људи неће више доћи на сајт од блама лолололо

  14. Dankane, jedva čekam da to vidim.

  15. Само ћу рећи да ви и треба да чекате да видите то, вас нема у негативном контексту, као и што претпостављате :)

  16. Који ви? Боље опалите неки блог, можда вам обришу ту тему...

  17. Dankane, znaš me - i da me ima u negativnom kontekstu, ja se ne bih skenjao. Stvarno jedva čekam da to vidim. Kad ćete to da uradite?

  18. Па ви са ове теме и са теме Јебање. Осталима не гарантујем ништа... Али не знамо кад би то урадили, ја сам као и увек за класичан копипејст, док ме Цара моји да цензуришемо поједине делове лололо

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.